To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Innowacja Roku 2009” dla Azotów Tarnów    -   05/11/2009
„Azoty” nagrodzone
Kapituła konkursu „Innowacja Roku 2009” organizowanego pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego i Centrum Innowacji FIRE przyznała Azotom Tarnów tytuł Finalisty Konkursu Innowacja Roku 2009 za projekt redukcji emisji podtlenku azotu z instalacji kwasu azotowego. Organizatorem konkursu jest Forum Biznesu - dodatek informacyjno-promocyjny, ukazujący się od 2003 roku na łamach największego, ogólnopolskiego dziennika gospodarczego Gazety Prawnej. Konkurs, jak deklarują jego organizatorzy, ma na celu promocję idei innowacyjności, nowoczesnych unikalnych i oryginalnych rozwiązań, stymulowanie przedsiębiorstw w kierunku rozwoju innowacyjnej myśli technologicznej.

Ogloszenie
>

Nagrodzona tytułem "Innowacji Roku 2009" instalacja redukcji emisji podtlenku azotu z instalacji kwasu azotowego jest pierwszym polsko-japońskim projektem Wspólnych Wdrożeń wg zaleceń Protokołu z Kioto zrealizowanym przez Azoty Tarnów i Mitsubishi Co.

Informacje na temat współpracy Azotów Tarnów i Mitsubishi Co. w zakresie sprzedaży jednostek ERU wytwarzanych w ramach projektu Wspólnych Wdrożeń: http://azoty.tarnow.pl/pl/headline/read/609
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl