To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Cykl poświęcony aktorom, którzy niedawno odeszli...    -   09/11/2009
Zaduszki filmowe coraz bliżej
W ostatnim czasie pożegnaliśmy kilku artystów, których mieliśmy okazję podziwiać w wielu niezapomnianych kreacjach, zarówno teatralnych, jak i filmowych. Nie wszystkie jednak z nich znane są szerszej publiczności. Jak już pisaliśmy, podejmując próbę wypełnienia tej luki choć w symbolicznej formie i nawiązując do specyficznego listopadowego klimatu zadumy, Tarnowskie Centrum Kultury przygotowało wieczór „Zaduszki Filmowe – wspomnienie”. Ich bohaterami staną się niedawno zmarli aktorzy, Jan Machulski i Zbigniew Zapasiewicz, 13 listopada o 18.00 zapraszamy więc do Piwnic TCK na jednorazową projekcję dwóch spektakli Teatru Telewizji,: „Samoobrona” w reżyserii Sylwestra Chęcińskiego z udziałem Jana Machulskiego oraz „Pana Gustaw i Matylda” w reżyserii Macieja Wojtyszko z udziałem Zbigniewa Zapasiewicza.

Ogloszenie

”Samoobrona”
Współcześnie, w wielkim mieście, ludzie narażeni na coraz częstsze przejawy przemocy nie czują się bezpieczne. W dzielnicy, gdzie policji prawie nie widać, jeden z mieszkańców domu przy ul. Zesłańców Syberyjskich postanawia sam zorganizować ochronę przeciwko napastnikom. Wiąże się to z ograniczeniem wolności wszystkich lokatorów.

Pan Gustaw i Matylda
Historia spotkania dwojga ludzi: emerytowanego sędziego i młodej dziennikarki telewizyjnej. Ta nieoczekiwana konfrontacja ludzi z dwóch różnych światów jest momentem zwrotnym w życiu bohaterów. Krótka znajomość stanie się dla obojga szansą na odmianę losu, chociaż każde z nich inaczej tę szansę wykorzysta.

Wstęp wolny – wcześniej jednak należy w Biurze Obsługi TCK odebrać jednoosobowe wejściówki.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl