To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Azoty Tarnów laureatem Medalu Europejskiego    -   09/11/2009
Kolejna nagroda dla „Azotów”
Przeznaczony do produkcji nowoczesnych krzeseł stadionowych tarnowski TARNAMID T-27 MHLS został nagrodzony Medalem Europejskim dla Wyrobów w XIX. edycji konkursu organizowanego przez BCC, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny. TARNAMID T-27 MHLS jest nowoczesnym tworzywem (PA-6) stabilizowanym na UV i podwyższoną temperaturę. Produkt ten został wyróżniony podczas ubiegłorocznych największych targów branży tworzyw sztucznych w Europie Wschodniej, PLASTPOL 2008.

Ogloszenie
>

Organizatorami niekomercyjnego, ogólnopolskiego konkursu Medal Europejski są Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Business Centre Club oraz jedna z najważniejszych dla przedsiębiorców instytucji w Unii Europejskiej - Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny. Złożona z przedstawicieli tych instytucji Komisja Weryfikacyjna wyróżnia wyroby i usługi, których jakość nie odbiega od poziomu europejskiego. Nominowane do konkursu wyroby muszą spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty. Jak wyjaśniają organizatorzy konkursu, Istotna jest dynamika firmy oferującej usługę, zdobyte nagrody i certyfikaty. Komisja Weryfikacyjna bierze także pod uwagę czy firma korzysta ze szkoleń, seminariów na temat Unii Europejskiej, konsultacji, analiz prawnych, badań rynku.

TARNAMID T-27 MHLS jest nowoczesnym tworzywem (PA-6) stabilizowanym na UV i podwyższoną temperaturę. Produkt ten został wyróżniony podczas ubiegłorocznych największych targów branży tworzyw sztucznych w Europie Wschodniej, PLASTPOL 2008.
–Tarnamid T-27 MHLS ma o wiele szersze zastosowanie, ale jest również produktem dostosowanym do potrzeb inwestycji związanych z budową stadionów na EURO 2012, służy do konstrukcji odpornych na promienie słoneczne i wysoką temperaturę krzesełek stadionowych – mówi rzecznik prasowy tarnowskiej spółki Jerzy Jurczyński.

Uroczystość wręczenia Medali Europejskich z udziałem przedstawicieli Azotów Tarnów odbędzie się 27 listopada br. w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl