To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Bilety na koncert już w sprzedaży    -   10/11/2009
SOFA w TCK
Niezrównany w swojej wadze zespół SOFA, po wielu debiutanckich sukcesach, wiosną br. wydał, wyczekiwaną przez fanów swoją drugą długogrającą płytę „Doremifasofa”. Album pod każdym względem przełamuje wyznaczone pierwszym krążkiem granice tworząc wiele bogatszą, niemal doskonałą mieszankę o światowym brzmieniu. Od ultra energetycznych kompozycji z orientalnym motywem, poprzez bezwzględny puls hip-hopu, aż po kojące ballady - nowa Sofa serwuje uczciwy kawałek muzyki na najwyższym poziomie, który już wkrótce będziemy mogli poczuć na żywo. Zespół rozpoczyna europejską trasę koncertową, na której znalazły się również Piwnice TCK w Tarnowie, które gościły już Sofę z pierwszym albumem. Koncert odbędzie się 4 grudnia o godz. 20:00. Dla internautów posiadamy jedno podwójne zaproszenie!

Ogloszenie

Zespół powstał w 2003 z inicjatywy czterech muzyków: Adama Staszewskiego, Michała Bryndala, Tomasza Organka i Bartosza Staszkiewicza i wywodzi się po części z toruńskich formacji Gribojedow, Vernissage oraz Jeremi (Przemysław Wałczuk).
Specyficzny styl, charakteryzujący twórczość zespołu, krystalizował się wraz z poszerzaniem się składu. W 2005 roku SOFA podpisała kontrakt z wytwórnią fonograficzną KAYAX i w sierpniu rozpoczęto pracę nad debiutanckim albumem. Płyta "Many Stylez" miała premierę w maju 2006 roku.
Zespół występował na licznych imprezach o ogólnokrajowej randze m.in. Top Trendy, Festiwal w Opolu, czy Vena Music Festiwal. Sofa supportowała również wiele ważnych koncertów, m.in. w Warszawie amerykańską grupę Black Eyed Peas. Przygotowania i realizacja drugiej płyty trwały cały rok 2008 oraz początek 2009. Albumu zatytułowany "Doremifasofa" ukazał się 3 kwietnia 2009 roku nakładem wytwórni Kayax.
Aktualny skład zespołu: Katarzyna Kurzawska – wokal, Tomasz Organek – gitara, wokal, Iwo Naumowicz (S.T.U.B.) – rap, Adam Staszewski – bas, Bartek Staszkiewicz – klawisze, Robert Markiewicz – perkusja.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Tarnowskie Centrum Kultury (Tarnów, Rynek 5). Informacje: www.tck.pl, tel.: 014 6 888 888.

UWAGA KONKURSJedna z osób, która nadeśle nam zgłoszenie o treści SOFA (w temacie wiadomości), otrzyma bezpłatne podwójne zaproszenie na koncert. Zgłoszenie należy nadesłać na adres redakcja@intarnet.pl. W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Zaproszenie przyznane zostanie w piątek 4 grudnia ok. godz. 15:00. Zwycięzcę o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl