To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Premiera singla i videoclipu tarnowskiej formacji    -   13/11/2009
MANGO COLLECTIVE !
Można już obejrzeć powstały m.in. w restauracji Bombay Music videoclip tarnowskiej formacji „Mango Collective”. Za symboliczne 10 zł można stać się również posiadaczem singla „Jazz”, na którym prócz teledysku znajdują się dwa remixy autorstwa Krysta i DJ Celownika (autorem tekstu jest Patryk „Dziunek” Wroński.

Ogloszenie
>

Teledysk w dużej mierze zrodził się dzięki zapałowi muzyków oraz ich przyjaciół, którzy pracowali oraz statystowali na planie zdjęciowym. Tłem teledysku są dwa muzyczne miejsca na mapie Tarnowa: Restauracja Bombay Music oraz Piwnice Tarnowskiego Centrum Kultury. Realizacją i montażem całości zajął się Kuba "Kita" Kitajewski i jego Make A Move (www.makeamove.pl), który wspólnie z Mango Collective stworzył scenariusz videoclipu. Muzycy ucharakteryzowani zostali przez Dorotę Połeć (www.artmakeup.com.pl), a fryzurami zajął się Bartłomiej Knych. Podczas planu zdjęciowego powstały fotosy, które wykonali Bartosz "Roton" Połeć oraz Katarzyna "Esigie" Kucwaj, a które można przeglądnąć na stronach: www.roton.info i www.myspace.com/esigie5. Okładkę singla przygotował Mateusz Kowal, odpowiedzialny również za grafiki na profilu MySpace zespołu (http://www.myspace.com/MANGOCOLLECTIVE).
Teledysk do utworu „Jazz" już można zobaczyć na powyższym profilu oraz na You Tube (http://www.youtube.com/watch?v=_2zzuECvGzo).

”Mango Collective” powstało w 2007 roku. Kolektyw tworzy 7 młodych uzdolnionych muzyków, którzy tworzą i prezentują ambitny hip-hop w połączeniu z "żywymi" instrumentami. Jednak projekt muzycznie wykracza poza sztywne ramy tej muzyki, łącząc w sobie różne style. W kompozycjach Mango Collective jest sporo pozytywnej energii, soulu, funku, reggae, jazzu. Zespół dał się już poznać publiczności podczas przeglądów i konkursów (których często zostawali laureatami oraz otrzymywali "Nagrodę Publiczności"), koncertów organizowanych przez Tarnowskie Centrum Kultury (Dni Tarnowa, Kultura Be). Na swoim koncie mają występy przed m.in.: POGODNO, LUC, a w niedalekiej przyszłości wystąpią na jednej scenie z SOFĄ (Kraków). Obecnie grupa pracuje nad materiałem na album.
Mango Collective tworzą: Patryk Wroński – rymy, Anka Stańczyk – wokal, Katarzyna Kołodziej – skrzypce, Piotr Niedojadło - instrumenty klawiszowe, Jarek Rajczyk – gitara, Grzegorz Sipiora – bass, Maciek Boryczko – perkusja.

Singiel można zakupić w cenie 10 zł w ekskluzywnym digipacku pisząc pod adres: mangocollective@o2.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl