To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Laura Lasota w finale „Gwiazdą pragnę być”    -   18/11/2009
Sukces wychowanki Pałacu Młodzieży
Laura Lasota (6 lat) z tarnowskiego Pałacu Młodzieży została laureatką konkursu, organizowanego w ramach ogólnopolskiej kampanii Happy Hippo Talent Show "Gwiazdą Pragnę Być". Laura na co dzień szlifuje swój talent w Pracowni Wokalnej Pałacu Młodzieży, pod opieką Małgorzaty Boruch. Nagrodą dla młodziutkiej gwiazdy jest uczestnictwo w tygodniowym szkoleniu w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie, roczne stypendium na opłacenie muzycznych zajęć pozalekcyjnych w wysokości 3000 zł oraz nagranie profesjonalnego teledysku, który będzie emitowany w wielu dziecięcych stacjach telewizyjnych. Nagrodzony został także Pałac Młodzieży, który otrzymał 3000 zł z przeznaczeniem na wyposażenie dowolnej pracowni.

Ogloszenie
>

Pomysłodawcy projektu poszukiwali najmłodszych talentów muzycznych w stu miastach naszego kraju. Na przesłuchania w całej Polsce zgłosiło się ponad 1500 dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Jeden z castingów odbył się w połowie października w tarnowskim Pałacu Młodzieży. Mimo niesprzyjającej pogody w konkursowe szranki stanęło wówczas kilkadziesiąt dzieci z całego regionu. Miały one możliwość wykonania jednej z trzech konkursowych piosenek. Taśmy z tarnowskimi nagraniami trafiły następnie do Warszawy, gdzie zostały ocenione przez profesjonalne jury, w którym zasiadał między innymi znany kompozytor i były lider zespołu Various Manx - Robert Janson. Obok Laury Lasoty w"złotej czwórce" znaleźli się także młodzi piosenkarze z Gdyni, Warszawy i Zielonej Góry.
Dodajmy, iż tarnowski casting nie był jedyną okazją do sprawdzenia swych umiejętności w tym konkursie. Istniała bowiem możliwość indywidualnego nadsyłania nagrań bezpośrednio do Warszawy. Z tej formy skorzystała między innymi Marta Cholewa, która również jest uczestniczką zajęć wokalnych w tarnowskim Pałacu Młodzieży. Znalazła się ona w gronie 20 najlepszych młodych wokalistek w Polsce.
A póki co, już 5 grudnia, w warszawskich Złotych Tarasach Wielki Finał Happy Hippo Talent Show-Gwiazdą Pragnę Być, na którym odbędzie się prezentacja teledysków z udziałem zwycięzców.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(18-11-2009) Zosia :
Serdeczne gratulacje dla Małej Artystki! Gratuluję również Małgosi- koleżanka z dawnych latGR

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-11-2009) Zosia :
Serdeczne ratulacje dla Małej Artystki! Gratuluję również Małgosi- koleżanka z dawnych lat ZM

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-12-2009) życzliwy :
Laura powinnaś odwiedzić logopedę, bo z wadą wymowy nie da się zrobić wielkiej kariery.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl