To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kolejne koncerty w Pałacu w Janowicach    -   18/11/2009
Co po „zaduszkach”?
Ledwie wybrzmiały ostatnie takty coverów zagranych przez Wojtka Klicha, w janowickim Pałacu już rozpoczęły się przygotowania do kolejnych imprez kulturalnych. A będzie ich całkiem sporo w najbliższym kwartale.

Ogloszenie

-Zaczynamy od Sylwestra w stylu PRLu – mówi Mieczysław Bień, menadżer obiektu. -Niestety dla zainteresowanych – wolnych miejsc już nie mamy.W drugą niedzielę stycznia w Janowicach ponownie zagości Wojtek Klich. Tym razem zagra Rockowe O!płateczki.
Na początku lutego nie lada gratka dla wielbicieli dobrego teatru. W Pałacowych murach zagra Edward Linde Lubaszenko. Teatr Nowy zaprezentuje sztukę „Lęki poranne” Stanisława Grochowiaka - śmieszną i gorzką zarazem opowieść o alkoholizmie.
Końcówka lutego to kolejna edycja koncertu muzyki poważnej pamięci Anny Knapik. -Nie chcę na razie zdradzać, kto i co będzie grał, bo właśnie to ustalamy, ale na pewno repertuar zadowoli najbardziej wybrednych wielbicieli tej muzyki – obiecuje Bień.
Warto już teraz pomyśleć o rezerwacji biletów na janowickie propozycje. Na koncert Zaduszkowy Wojtka Klicha wejściówek zabrakło już po kilku dniach przedsprzedaży.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl