To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Policja złapała 17-letniego chuligana    -   18/11/2009
9 przestępstw w jedną noc
Policjanci z komisariatu Tarnów Centrum zatrzymali 17-letniego mieszkańca Tarnowa, który jednej tylko nocy dokonał 9 przestępstw na terenie Tarnowa. Wcześniej wraz z kolegą pił alkohol, po którym z iście ułańską fantazją, spacerując po centrum miasta włamywał się lub usiłował włamać się do pojazdów uszkadzając je. Rozpoczął od okolic rynku i włamania do zaparkowanego tam Poloneza, w którym rozbił szybę. To był jednak zaledwie początek...

Ogloszenie

Z tylnej półki przestępca ukradł maskotkę oraz dowód rejestracyjny i dowód ubezpieczenia OC. Potem była ulica Kupiecka i Daewoo Tico, z którego niczego nie ukradł, ale uszkodził karoserię i przedni błotnik, dalej Audi A 8 i Mitsubishi Colt zaparkowane przy tej samej ulicy. Z tego ostatniego ukradł panel radioodtwarzacza. Na drodze jego marszruty znalazła się ul. Bóżnic i Opel Corsa, w którym uszkodził pokrywę silnika i rozbił tylną szybę. Zahaczył też o ulicę Goldhammera, gdzie w Audi 100 rozbił boczną szybę. Na ul. Nowej uszkodził skuter wywracając go na ziemię. Opla Astrę stojącego dalej potraktował kamieniem, wybijając szybę w drzwiach kierowcy, uciekł stamtąd spłoszony przez policyjny partol. Policjanci zatrzymali chłopaka w rejonie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Mickiewicza, gdzie zdążył jeszcze wybić szybę w Volkswagena Caddy i uszkodzić w nim głośnik. Łączna wartość skradzionego mienia i szkód jakie poczynił przekroczyła 4 tysiące złotych. W chwili zatrzymania chłopak miał promil alkoholu w organizmie. Policjanci odzyskali skradziony panel radiowy i dokumenty. Sprawca usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem, usiłowania kradzieży z włamaniem i uszkodzenia mienia. Do wszystkich się przyznał. Chce skorzystać z możliwości dobrowolnego poddania się karze.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(20-11-2009) MAJA :
Policja powinna także zbadać kto sprzedał małoletniemmu alkohol

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) M.P. :
To 80 procent sprzedawców poszło by za kratki. Widzę i obserwuję tarnowską policję i już mam projekt postawienia im zarzutów na działanie na szkodę społeczeństwa.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl