To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Stacja benzynowa przy MPK zmodernizowana    -   19/11/2009
Miejska stacja paliw
360 tys. zł kosztowała modernizacja stacji benzynowej przy MPK, uroczyście otwartej w środę przy ulicy Okrężnej 9. Korzystać z niej mogą mieszkańcy naszego miasta. Obecnie cena paliw jest tam o kilkadziesiąt groszy niższa niż na innych stacjach. Władze Tarnowa są kolejnymi, które zdecydowały się wdrożyć projekt budowy miejskiej stacji benzynowej. Pierwsza taka stacja powstała w Rzeszowie. Inicjatorzy otwarcia stacji w Tarnowie liczą na to, że jej istnienie korzystnie wpłynie na obniżenie cen paliw w mieście i okolicy.

Ogloszenie

Foto: M. Gniadek
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 140)Dodaj komentarz
(19-11-2009) wejss :
o kurcze kilkadziesiąt złotych niższa cena. Czyli jeszcze dopłacają do paliwa. Toż to ameryka.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-11-2009) ledwo chory :
A dyr.szpitala będzie teraz swą miotłę tankować u Wiatra nie szpyrytusem medycznym?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-11-2009) jasiek :
i bardzo dobrze że w końcu powstala!!! sam zatankowałem i mam wrażenie że autko jakby lepiej się prowadziło aniezeli na paliwku z wielkokoncernowej stacji .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-11-2009) pesymista :
To jest coś nie tak.Jeśli było by wszystko OK poświęcenia dokonał by biskup lub co najmniej prałat.Ja wam powiem nic z tego nie będzie.Oni mają tz. kler swoje djścia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-11-2009) qwerty :
wcale nie tak tanio

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-11-2009) jasiek :
nie było darmowego tankowania to nie było i poswiecenia !! proste:) ? a co do cen to sie nie zgodze .3.57 za litr ropy takiej ceny w tarnowie nie znajdziesz !! mi sie to podoba bo mam blisko i nie przepłacam .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-11-2009) pesymista :
Jasiek tak się nie ciesz bo jak staniesz w kolejce na okrężnej a tam jest zakaz to straż prezia albo misiaczki pozbawią cię złudzeń he he he uważaj.Kumasz gosciu?PS pierwszeństwo będą mieć autbusy i nasi co ja pisze wszyscy to nasi.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-11-2009) ajent :
Aczkolwiek społeczny i propagandowy wymiar inicjatywy ma pewną wagę, to efekt ekonomiczny nie będzie rewelacyjny. Argumenty to 1. Kiepska lokalizacja. 2. znikoma oferta zawierająca się tylko w oleju napędowym, benzynie, olejom, płynom samochodowym. Wybór rodzaju i gatunków tych produktów jest jednostkowy, a cena ich na wejściu mniejsza tylko o około 5 %, nie jest ofertą na tyle atrakcyjną że spędzi tłum klientów. Oczywiście w odzewie na reklamę na początku tak, ale w przyszłości to wątpię. Tym bardziej że według zapowiedzi inicjatorów przedsięwzięcia cena paliwa ma wzrastać w czasie do zbliżonego poziomu średniej ceny paliw na innych stacjach.Z pewnością nie będzie to żyła złota dla MPK, bo zakładany dochód stu czy nawet trzystu tysięcy złotych nie zabezpiecza aktualnych potrzeb firmy. Jak wystarczy na wykonanie remontu jednego autobusu to już będzie sukces.3. Zbyt skromna oferta dla klienta, bo w normalnej stacji CPN oprócz podstawowej sprzedaży zarabia się tak naprawdę na produktach spirytusowych, papierosach, zabezpieczeniu barowo-restaracyjno hotelowym, jednorękich bandytach i tym podobnym usługach. 4. Trzeba zapewnić płacę 3 lub 4 osobowej obsłudze, co zapewnić muszą odpowiednie obroty kształtujące wymagany zysk. Będzie to bardzo trudne przy tej skromnej ofercie i w tej lokalizacji. Nie tak dawno Pan Wiatr jako Prezes Zarządu za zgodą Rady Nadzorczej i pewno Pana Prezydenta sprzedał sąsiadującej drukarni działkę przy głównym trakcie na ulicy Lwowskiej za marne grosze tj. kilkaset tysięcy złotych. A owa działka mogła być doskonałą lokalizacją dla stacji tankowania paliw wraz z parkingiem i np. niewielkim przydrożnym barem. Na pewno nie było przeszkodą że tuż obok funkcjonuje inna stacja paliw. Jak pokazuje życie to przy głównych szlakach obok siebie z dobrym skutkiem ekonomicznym funkcjonuje po dwie lub więcej stacji. Niemniej życzę sukcesów i by przynajmniej osoby zatrudnione na tej stacji zarobiły na siebie to już będzie pozytywne, ale tylko społecznie nie biznesowo. O biznesie trzeba było myśleć zanim dokonano sprzedaży działki przy ul. Lwowskiej. Ta wczorajsza pompatyczna akcja w moim mniemaniu miała wyłącznie na celu poprawę mocno nadszarpniętego wizerunku Pana Prezydenta. Ale jest to dobry krok. 5 5

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-11-2009) młody :
Ajent wie o czym pisze a nie pisze o czym wie.To następny PR Prezydenta ale to jest żałosne.Dla czego złomy Mercedes-hybryds zasłaniają zrujnowane oblesne obiekty MPK Kilka metrów kwratowych zalali nowym betonem a dookoła trelinka z 60-tych lat.I ta bamda nierobów stojących na pierwszym planie czuy ktoś oważny mógłby ich zidetyfikować.Zacznamy od Pezydanta w prawo........do dzieła bez obaw i o IP się nie bawiać.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) stary :
A mnie interesuje jak i za ile sprzedali tą działkę przy Lwowskiej, oraz dlaczego na nią nie było innych ofert tylko upatrzonego kupca Dreszera.Tam się dopiero będzie kręcił biznes.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) petroleum :
a ile kosztuje litr bezołowiowej 95?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) plenek :
4,11 Pb

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) skandal :
Idiotyczny pomysł i marnowanie publicznych pieniędzy. Samorząd dysponujący pieniędzmi podatników nie powinien mieć prawa do ingerencji w rynek. Pan Ścigała zawsze mówił, że jest liberałem. To teraz już wiemy jakim. Takim jak większość jego popleczników z SLD. Zamiast walczyć z prawdziwym problemem, jakim są w tym przypadku bardzo wysokie koszty podatków i parapodatków ukrytych w litrze paliwa i faktyczny monopol spółek państwowych na rynku dystrybucji paliw w Polsce zabiera się za problem od d**y strony i z gruntu nieuczciwie wobec właścicieli szczególnie małych stacji benzynowych . Na dłuższą metę takie działanie nie ma kompletnie żadnego sensu i jest psuciem rynku niedoskonałego w zupełnie innym miejscu i z innych przyczyn. Kolejny oszust

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) ha :
TAk BP, Statoil to małe nieistotne firemki które maja monopol cenowy...i nie róbta chłopy nic bo się nie da i to głupi pomysł. To właśnie jest element obniżenia cen, mam wybór i jadę do tanszego. I zaczną mam nadzieję dostrzegać wielkie firmy z najdroższymi cenami paliw, że należy być konkurencyjnym.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) Do malkontentów :
Wam do zawsze jest pod góre. Drogo - żle, tanio - też żle. Frustraci. Póki w Polsce słabo jeszcze działa ochrona konsumencka i ochrona konkurencji i zmowy cenowe są w wielu branżach, a koncerny chciwe bez granic, musimy sie jakoś bronić, bo dla nich liberalizm to wolna amerykanka. Patrzcie co robią banki i inne instytucje finansowe, co robią operatorzy telefonii wszelakiej, a kto nas przed nimi ochroni, bo te różne \"urzędy do ochrony\" to o kant potłuc.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) mieszkaniec :
A ja jestem bardzo zadowolony, że jest ta stacja na MPK. Zawsze w Tarnowie było drożej niż w Krakowie. BP, Statoil i Orlen w Tarnowie zawsze były droższe niż w Krakowie. Dalczego? Nikt nie wie, czyli wiadomo... - chcieli dobrze zarobić. Teraz będziemy mieli dobre paliwa w cenie, jak w Krakowie. Dla mnie bomba!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) podróżnik :
Kiedy ostatnio tankowałem wynajęty samochód w Libii odniosłem wrażenie że licznik z litrami kręcił się jakby szybciej a licznik z ceną przeskoczył tylko 4 razy, w ogólnym rozrachunku za pełny bak dobrej benzyny wyszło 5 USD i 45 centów.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) Ryszard S. :
W Tarnowie też tak będzie niedługo.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) Marek :
Jakże łatwo skubać obywatela i robić wodę z mózgu ludziom, którzy zaraz i choćby przez chwilę będą mogli uwierzyć, że miejska stacja sprawi, iż właściciele prywatnych stacji obniżą cenę benzyny a potem Miasto zrobi jeszcze miejską siec telefonii i spowoduje obniżenie cen telekomunikacyjnych. Nie zastanawia was dlaczego nie bierze się jeszcze za budowę miejskiej gazowni albo miejskiej elektrowni ? Idioci ! A że te kilkadziesiąt groszy różnicy teraz i już tylko kilka groszy za parę tygodni zapłacicie jak talalala w wyższych podatkach przekazanych via dotacja Miasta do MPK to już nikt nie chce rozmyślać. Pies pogrzebany jest kompletnie gdzie indziej a to jest tylko marnowanie publicznych pieniędzy i działalność sprzeczna nie tylko z zasadami wolnego rynku ale i zdrowym rozsądkiem. Skandal ma rację.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) tomek :
bardzo dobrze że powstała ta stacja . zatankowałem wczoraj i nie widze żadnej różnicy w pracy silnika widzę natomiast różnicęw portfelu .mimo że ceny napewno troche wzrosna sądzę że będę nadal tam tankował .obsługa równiez na plus. szkada jedynie ze tak póżno no ale jak to mówia lepiej póżno niz wcale .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) do Marek :
Zapewniam cię, żeby skompensować koszty tej wiatrowo-ścigałowej zabawki za każdy grosz niższej ceny na stacji przy MPK zapłacimy podatkami, dotacjami wyższymi o kilka groszy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) do tomek :
oj, zobaczysz ty jeszcze różnicę w portfelu ! Do sklepu też możesz pójść kupić promocyjnie ale na raty telewizor. Kredycik z odsetkami za telewizorek w przyszłości jednak zaboli

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) do debili :
Słuchajcie debile i kretyni! MPK ma zysk na tym paliwie, tak więc nie można mówić o żadnym dotowaniu przez miasto ceny paliwa na Mpetrol. MPK zarobi, a obywatele będą mieli taniej paliwo, zamiast przepłacać. Jak ktoś jest skończonym kretynem i myśli jak PIS to niech sobie dalej płaci na innych stacjach. Inne głosy to głosy debili, co nie wiedzą o czym mówią!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) heniu :
ale ile tego zysku ma MPK? czy członkowie S coś dostaną? czy kierowcy moga liczyć na 15 zł/ godzinę?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) tomek :
widze że lobby paliwowe w miescie juz robi w gacie .ale to dobrze nawet bardzo dobrze oby wiecej takich stacji .do tej pory mieszkańcy musieli przeplacać teraz maja alternatywe a to ajentów boli oj boli .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) qwerty :
tak najtańsze paliwo w mieście tak tam bp 95 kosztuje 4.11 a u rzeszutki na przemysłowej 4.09 i top tej samej firmy paliwo bo orlenu . i takie wielkie kokosy tam maja

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) do debili :
abstrahując od twojego fatalnego języka, kolego, to nie masz zielonego pojęcia jak działa MPK. Na sprzedaży tego paliwa MPK nie będzie miało żadnego zysku ale dzięki temu, że tylu bezmyślnych jak ty uwierzyło, że istnienie takiej stacji może wpłynąć na trwałe obniżenie ceny benzyny w całym Tarnowie, MPK będzie miało teraz pretekst do starań o wyciąganie z miejskiej kasy jeszcze więcej

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) Legalny Banita :
Nie mogę znieść tego chrzanienia o liberalizmie i wolnej amerykance. Ja już nie pamiętam jak takie coś w Polsce wygląda. Liberalizm i wolna amerykanka to by była gdyby każdy mógł sprzedawać paliwo bez koncesji i pozwoleń. Nie byloby monopolu Orlenu i Lotosu tylko o wiele niższe ceny. To co robi prezydent Ścigała to zwykła zabawa w biznes za publiczne pieniądze. Pół biedy kiedy ten interes wypali. Gorzej kiedy nie wypali i co wtedy. Władza nie może bawić się w biznesmenów za nie swoje pieniądze.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) M.P. :
Banita, milcz i się na emigracji odzywaj. Ścigała ma łeb i wie co robi. I to co było napisane, tanio - źle, drogo - źle. Aby udupić przedmówcę (tym razem nie M.P.vs. Banita). Tankujcie gdzie chcecie, jeździjcie jak chcecie, nawet na oleju jadalnym (oj czuję nieraz frytki z rur wydechowych), ale dajcie ludziom wybór, a o podatki się nie martwcie, bo i tak jajogłowi z Wiejskiej we Stolycy nas załatwią po swojemu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) janusz :
jest tam LPG?????????????????????????

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) terefere :
po swojemu załatwi nas też taki ścigała, bo wcale niemało podatków ustala się lokalnie a gminy czerpią też sporo z pitu

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-11-2009) referendarz :
W Łodzi pozbierali podpisy pod referendum w sprawie odwołania tamtejszego prezydenta i bedą je przeprowadzać 17 stycznia. Nie sądzicie, że pana Ryszarda Ś. też by się przydało usunąć? Nie tylko z powodu tej stacji. Ilość idiotyzmów jakie wyprawia w ostatnich miesiącach i brak pomysłów na faktyczny rozwój miasta predestynują go do utrącenia

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-11-2009) dociekliwy :
Oglądałem reportaż foto z tej fascynującej uroczystości .I mam pytanie .Wszyscy widzieliśmy jak darmozjady tankują swoje auta ale nie widzieliśmy że płacą za owe tanie paliwo.Pytam prezydenta miasta Tarnowa .Zachował Pan paragon z kasy fiskalnej?Przecież to historyczny dokument w dziejach naszego grodu jest.I do muzeum pod szkło.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-11-2009) Legalny Banita :
Daję sobie uciąć głowę, że żadna stacja nie obniży cen paliwa tylko z tego powodu , że miasto postawiło sobie jedną stacyjkę. Za rok zobaczymy co z tego zostanie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-11-2009) kierowca bombowca :
Czy pamiętacie otwarcie stacji z gazem ziemnym.I co stoi pusta i tylko klijenci giełdy ma ją po czym szczać.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-11-2009) tankujący :
bardzo dobrze że ta stacja jest do publicznej obsługi. Nie ulega wątpliwości że nie będzie działać na zasadzie jak największego zysku a tylko nou profit, bo jest to społeczna a nie ustawiona na zysk inicjatywa. Ona powinna powstać już ładnych kilka lat temu kiedy Jacek Łabno zgłosił taki pomysł. Zrealizował go dopiero obecny prezydent, chwała mu za to i jest to strzał w dziesiątkę dla społeczeństwa Tarnowa, a nie dla MPK . Kołkiem tyłka się nie zapcha, bo tam potrzebna jest konkretna kasa by ta firma o stuletniej historii nie zanikła. Nie moge zrozumieć co na zdjęciach robi buzia Wiatra gdy nie ma ona żadnego istotnego wkładu w zrealizowane zadanie. Wykonał tylko to co mu zostało zlecone przez pracodawcę, za co mu płacą i na co dostał kasę z miasta. Zamiast do zdjęć powinien schować się za dystrubutor. Chyba że chce się złapać na podział nagród wraz z premiamii.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-11-2009) urzędnik :
1. mpk miało w planach stację dla firm już rok temu, 2. mpk ma biznesplan do tej stacji z którego wynika, że będzie na tym projekcie zarabiać, 3. Jacek Łabno zgłasza co chwilę wiele pomysłów, większość dziwnych - ten pomysł jest oczywisty i nie jego, 4. mpk dało połowę kasy i wszystko wymyśliło, 5. to nie jest pomysł pisu, podobnie jak koło i ogień, 5. teraz ojców sukcesu jest wielu...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-11-2009) Legalny Banita :
a za rok matki tej porażki będziemy szukać ze świecą.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-11-2009) spec :
zachowujecie się jak Justyna z Meteora - zawsze niezadowolona..... :-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-11-2009) Paweł K. :
Ja was wszystkich nie rozumiem. Co w tym złego, że jest tańsza stacja w Tarnowie. Przecież to dobrze. Fakt, czy pozostałe stacje zniżą ceny, czy nie - nie ma to znaczenia dla mnie jako klienta. Jak będę chciał kupić na stacji wódkę, jedzenie, umyć samochód i jeszcze zatankować, to pojadę na BP. Jak chcę taniego paliwa to jadę do MPK lub do Rzeszótko. Bardzo dobrze, że mamy wybór! Trzeba chwalić władze, że coś wreszcie robią.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-11-2009) Legalny Banita :
Panie Pawle K. Jeżeli się tak kiedyś stanie, że będzie pan miał fabryke guzików i prezydent Ścigała uzna, że tarnowianie powinni jeszcze taniej kupować guziki i założy druga taką fabrykę za m.in. pańskie pieniądze, to zobaczymy czy będzie pan zadowolony. Publiczna kasa nie może być wykorzystywana do takich rzeczy. Zabawy w "państwowe" zakłady pracy powinny przeminąć wraz z PRL ale widać nowa moda wraz z UE nastała i wracamy do starych sprawdzonych wzorów pt.: "jak rozwalić gospodarkę".

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-11-2009) M.P. :
Banita: to jest wzór "jak obniżać ceny". A nie interesuje mnie to kto założył stacje, czyja ona jest, ale ważne jakie są tam ceny. Przestańcie w końcu narzekać a zwłaszcza ty Banito. W każdym wątku tylko nadajesz na wszystko i wszystkich dookoła. Popełnij samobójstwo i nie zatruwaj życia innym. Nie pasuje ci tania stacja, to tankuj na najdroższej i nie żądaj reszty, albo podziel się z kasą z innymi.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-11-2009) do M.P. :
Właśnie dlatego, że ciebie i tobie podobnych niewolników faktycznie nie interesują żadne racjonalne argumenty, wszyscy płacimy potem nie tylko drożej za benzynę, ale dosłownie za wszystko a w dodatku za każdą iluzję "obniżenia" (choćby przez tydzień lub miesiąc) zdzierają z ciebie i ze mnie skórę służby fiskalne. Jakże łatwo sterować idiotami i dymać ich na każdym kroku

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-11-2009) ANDI :
JAKA JEST OBECNA CENA PALIWA??.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-11-2009) ABS :
E95-4,13, ON-3,60 - TO DOBRA PROPOZYCJA

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-11-2009) do tego buca co pisał do M.P. :
chłopie, idź nad wątok, kamień na szyję i w wodę. Jak możesz idź do oczyszczalni ścieków, żeby się utopić w gównie, bo takich zeżartych jadem kretynów powinien spotykać właśnie taki los. Jesteś po prostu głupim kretynem i stulasz tu głupoty. Jesteś nierobem i nieudacznikiem, który wszędzie widzi podstęp i zmowę. Na pewno jesteś z pisu lub głosowałeś na tych ... (najgorsze myśli).

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-11-2009) rysiaczek :
OJ JERZYKU...TAK ZABORCZO PATRZYŁEŚ NA PREZDENTUNIA!!! OJ POCZEKAJ JAK PRZYJDZIESZ DO DOMECZKU ŚWINKO ,RYSIACZEK BĘDZIE ZŁY I BEDZIESZ SPAŁ NA BALKONIKU -MÓJ MAŁY PREZESIKU.....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-11-2009) Paweł :
Ciekawe, co teraz powie WIELCE SZANOWNY JAN GUTY.... Może pomysł zły? Może paliwo za drogie ? Może klientów za mało ? No myśl nasz WIELKI MÓZGOWCU !!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2009) dociekliwy :
Nie najtańsze paliwo oj nie.Rzeszutko E 95-4.09 ON-3.56 aVALDI E 95-4.11 ON-3.57 i mają LPG-1.98 Zamieścił to portal miejski pod zakładką tankuj taniej.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2009) Weredyk :
Czy ktos wie jaki wyglada projekt biznesplanu tej stacji paliw? W szczegolnosci jaki zysk ma generowac? PS Co do pomyslow. Pragne wskazac, ze to dziennikarze Gazety Krakowskiej poruszyli temat, nastepnie posłowie Czesak i Rojek interweniowali w UOKiK i dopiero pozniej na sytuacje zaczal reagowac Urzad Miasta Tarnowa - wczesniej nic nie czyniac, ale to nie jest istotne kto co i jak - cel jest jeden: realne obnizenie cen benzyny. Zobaczymy czy rezultat bedzie osiagniety.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2009) Legalny Banita :
Szanuję Cię Weredyku , ale co byś powiedzial gdyby miasto zaczęlo zakładać kancelarie prawne żeby obniżyć koszty tych usług? Inaczej do sprawy podchodziliby radni gdyby to im miasto zakładalo konkurencje i to z podatków przez nich płaconych.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2009) kierowca :
pytanie za 100pkt. wybieram się dziś na tą stacje, ale nie wiem czy można tam płacić kartą ? Na fotografiach dystrybutorów z otwarcia nie widziałem nigdzie naklejek Visa , Mastercard itp. Tankowało ktoś tam płacąc karta ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2009) rQt :
Niezly efekt pracy wladz nad obnizka cen paliwa - raptem dwa lata dzialan ... toz to mgnienie oka, a ja sie czepiam. Czepiam sie a przeciez i tak efektu to nie przyniesie ...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2009) robert :
Widzę że większość osób narzeka na Mpetrol ?! Ludzie czy was pogieło czy może jesteście ajentami innych stacji czytaj droższych?? Ja tam byłem ...paliwko zatankowałem i czuję się z tym dobrze !!!A i w portfelu zostało pare groszy:) A i jeszcze jedno pewność że tam chociaż paliwa nie chrzczą :) Bo jak wiecie jest w Tarnowie kilka stacji których należy unikać !!! Mpetrol NIE AKCEPTUJE kart płatniczych:) A drogi ajencie mi na alkoholu i chipsach na stacji nie zależy!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2009) Che Guawara :
LPG nie mają ,kartą niemożna płacić moich ulubionych chpsów nie ma tylko kolejka jest.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2009) KIEROWCA :
JAK CZYTAM TE KOMENTARZE TO DOCHODZĘ DO WNIOSKU że buractwa u nas nie brakuje, co by się tu nie działo to zawsze będzie źle. A najbardziej drą japę właściciele stacji benzynowych, którzy są ze sobą w zmowie cenowej i teraz zaczeli trząść portkami że im kury znoszące złote jaja przestaną przynosić kokosy. Dobrze wam tak "pazerni kapitaliści" i wyzyskiwacze! Druga taka stacja powinna powstać w Mościcach w okolicy stadionu Unii, skoro już miasto to przejmuje pod komercje to niech chociaz mieszkancy na tym skorzystaja, a nie kolejny lokalny ukladny biznesmen. Od dzis wole jechac 5 km na Okrężną niż tankować u złodzei za rogiem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2009) zadowolony drajwer :
90% POWYŻSZYCH KOMENTARZY POCHODZI O WŁAŚCICIELI STACJI BENZYNOWYCH !!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2009) LOLO do pawła :
oj pawle pawle ile w tobie nienawiści do pana Gutego i "Solidarności" a ty jemu nawet do pięt nie dorastasz wstyd i hańba że tak potrafisz pisac na forum ale to tylko świadczy o twojej kulturze !!!!!!!!!!! następnym razem zastanów się nad sobą morze idź do psychiatry !!! wiesz dziwię się wam z tych lizusowskich związków- Gutego już nie ma półtora roku a nadal wszystko zwalacie że przez niego źle się dzieje w MPK ale jak macie kurze móżdżki to tak myślicie POWAGI TROSZKĘ !!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2009) LOLO :
bardzo dobrze że powstała taka konkurencyjna stacja cpn i jako pracownicy MPK powinniśmy być dumni z tego i zarabiajmy a przysłowie mówi - grosz do grosza a zbierze się półkosza- ilością a nie ceną !!! oby tak dalej !!! mam jedną uwagę z tego co słyszę to żeby była dłużej otwarta. SOLIDARUCHY też widzą co dobre dla MPK !!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2009) do lolo :
Jak dobrze pamiętam to Jasiek Guty na jednej z sesji albo w 2007 roku , lub na początku 2008 roku wskazał, że na podstawie Rzeszowa uruchomienie takiej stacji jest wymogiem czasu. Ale nie ważne jest kto był autorem pomysłu, bo być może ktoś wcześniej miał taki pomysł, lecz to że został chwycony i zrealizowany. Cześć i chwała tym co zrealizowali tą dobrą propozycję i oby z jak najlepszym skutkiem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2009) kierowca :
a Paweł to może ten z tankowni, któremu urywa się konkurencja handlowa poza rejestracją.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2009) Legalny Banita :
Tylko czekać kiedy Ryś otworzy miejski sklep z butami, budkę z lodami, piwem itp. Jak dobrze pójdzie to nawet wphw wskrzesi, tylko nazwę trzeba będzie zmienić na pphw albo mphw. Tak czy owak PRL wraca. Powinni jeszcze rozdawać okulary dla krótkowidzów tzn krótkowzrocznych , bo poza kilkoma złotymi oszczędności nie widzą do czego to wszystko zmierza. Żal.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2009) gęgor :
Jak dobrze pamiętam to Jasiek Guty na jednej z sesji albo w 2007 roku , lub na początku 2008 roku wskazał, że nie należy redukować zatrudienia w MPK. Jak byśmy go posłuchali to by już firmy nie było... Jasiek też pieprzył głupoty na temat myjni w MPK. Zarząd mu proponował, ale nie chciał się nią zająć. Pewnie by hulała, jak jego zasrany sklep GUTBUT, co go szlag trafił oczywiście. Jasiek ty już tu nie doradzaj najlepiej!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2009) do Lola :
Jaśka Gutego nie ma tu już ponad rok, ale smród po nim pozostał. Dalej wypisuje pierdoły i zawraca nam dupę i prezydentowi. Jasiek idź w cholerę i daj nam spokój. Kurze możdżki to macie w tej zasranej solidarności. Nie damy zniszczyć wam kolejnego zakładu. Precz stąd!!! Dajcie pracować uczciwym ludziom - nie chcemy was tu! A kysz! A kysz!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2009) kierowca :
czy składkę za związek zawodowy, np. solidarność można płącić Vizą czy Master Card - nie widziałem naklejki na osranych drzwiach solidarności w MPK... dziwne!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2009) ja też jestem za :
ja tez jestem za !! tankuje i jestem zadowolony . moze oszczedności nie sa jakieś wielkie ale jednak .oby tak dalej .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2009) Paweł :
Jan Guty wymyślił stację benzynową i karty kredytowe, z pewnością, też wymyślił. (koło i komputer również) To człowiek renesansu,wielki myśliciel i koryfeusz nauki. Przejawia również niezmierzony talent w dziedzinie rzeźby i malarstwa.Tworząc zręby współczesnej myśli społecznej i politycznej pokazuje, na jakie wyżyny potrafi się wznieść ludzki umysł. Zaskakujące, że jeden człowiek umie tyle zrobić dla ludzkości. Tysiące tarnowian dziękuje wielkiemu Janowi.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-11-2009) kierowca do pawła :
ty już Pawełku nic nie potrafisz zrobić i wymyślić oprócz szyderstwa. Taki z ciebie inteligent. A Guty takie buty sprzedawał że do dzisiaj w nich chodzę. Wytrzymały dziewięć zim, a autobusy mpk mogą po reformie nie dojechac do końca nadchodzącej zimy. Nad tym się zastanówcie. Ty i twoi koledzy sracie sobie swoimi komentarzami we własne buty. Wczoraj też mecedesa hybrydowca wleczono przez całe miasto na patyku. Żenująco to wyglądało, bo coraz więcej takich widoków. A ty za ulewki też przyjmujesz kartą?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-11-2009) paweł :
za ulewki tylko gotówka - taka zasada jest w całej firmie, na górze i na dole... ha ha ha

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-11-2009) Renegat :
Pomysł spóźniony ok 15 lat...i jeszcze przynajmniej w 2 innych miejscach tarnowa powinien stanać

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-11-2009) do gęgora :
ty to faktycznie masz mózg gęgora wiesz o gęś chodzi bo z tym rozumem mógłbyś się nie domyślić szkoda że ciebie nie zwolnili a ja bym brał kase za ciebie tak jak ty teraz za kolegów co ich zwolnili ciekaw jestem jak byś się czuł teraz na zielonej trawce bez pracy pomyśl nad tym jeżeli choć tyle potrafisz bo z tym rozumem to mam wątpliwości czy dasz radę nad tym pomyśleć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-11-2009) przejedź mnie rikszą :
Do Legalny Banita: chłopie przestań chrzanić, nikt żadnych barów ani sklepów miejskich nie będzie otwierał... Stacja powstała przeciwko zmowie cenowej włascicieli stacji benzynowych w Tarnowie, a dla chronienia interesu mieszkańców. Samorząd ma obowiązek dbać o obywateli, w interesie publicznym jest to żeby tankować taniej. Mamy najwyższe ceny benzyny w kraju (dużo jeżdzę i to widzę). Na większości stacji w mieście ceny paliw są TAKIE SAME, nie ma żadnej konkurencji tylko układ kolesi, którzy czeszą kasę z mieszkańców. Przejedź się np. Krakowską, ceny na BP, Statoil, Lotosie, CPN - IDENTYCZNIE WYSOKIE. Teraz nareszcie zostanie to ukrucone, na pohybel pazernym kapitalistom!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-11-2009) kierownica :
Brawo Prezes Wiatr! Wiwat!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-11-2009) kierownica :
brawo Prezydent Tarnowa! Wiwat!!!! Brawo za reformę mpk i autobusy jeżdżące na patyku holowniczym, a bez patyka z niesprawnymi instalacjami gazowymi. To jest o-key bo kierowca i pasażerowie to chyba doświadczalne zwierzątka w razie rozpierduchy nikomu niepotrzebne. Zakopie się je w razie czego, albo utylizuje.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-11-2009) pracownik :
oj często bardzo często w ostatnich trzech miesiącach gabinety prezesa i dyrektora są nieczynne w godzinach pracy. sekretarka tłumaczy tym ze sa na delegacji. napewno na delegacji u pana bb w makowie i tam kroja kasę zaniedbując mpk

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-11-2009) drugi pracownik :
ta sekretarka włącza sciemę ze są na urlopie. to ile tego urlopu mają 200 dni w roku.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-11-2009) Kierowca :
Władzo napraw w końcu nawierzchnię na pl. Kazimierza, bo wam w końcu proces wytoczę o połamane zawieszenie a brukowiec spod opon w końcu kogoś zabije, lub ciężko uszkodzi, to jest problem a nie jakieś stacje paliw!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2009) kurder :
CENA JUŻ ROŚNIE E-4.15, ON-3,63

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2009) libero :
przed świętami nie będzie już żadnej różnicy miedzy ceną paliwa na mpk a większością stacji w Tarnowie a wtedy odbiorcy iluzji, których jak widać po tym forum, nie brakuje, podniosą głos, żeby miasto dalej dotowało cenę, bo przecież to wpływać ma na obniżenie gdzie indziej. Taki to realny był patent naszych kochanych samorządowców . strach się bać co jeszcze wymyślą

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2009) kierowca :
Libero jezeli tak będzie jak piszesz ja i tak pojadę zatankować na miejską stację .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2009) waldek :
BP ceny: ON - 3,92, E95 - 4,29 - ja jadę na Mpetrol!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2009) mpk :
to co pisze Libero to bzdury - pewnie jest ajentem i sieje ferment

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2009) kto :
kto był pomysłodawcą tej stacji????????

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2009) roześmiany :
Paliwowa mafia nadal sieje ferment, ciezko przelknac gorzka pigulke, ze na litrze nie zarobia juz zlotowki tylko 20 gr jak w cywilizowanym swiecie. A ten kto wymyslil stacje na MPK powinien miec pomnik w Tarnowie, nareszcie dzialania ktore maja wymierna korzysc dla mieszkancow miasta.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2009) janek :
za te wszystkie lata drenarki kieszeni tarnowskich kierowców powinni zarabiać 5gr na litrze .naprawdę strzałw dziesiątkkę .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2009) obserwator :
ale jak narazie na żadnej stacji paliwo nie potaniało a tylko patrzeć jak im mpk dorówna z ceną chociaż bym tego nie chciał

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2009) Kto pierwszy :
Tą Stacje Paliw nie wymysliły Władze Tranowa . Nawet mówiły wczesniej że sie nie da takiej stacji wybudować . Pomysł był od innych osób . Kto zgadnie KTO BYŁ PIERWSZYM JEJ POMYSŁODAWCĄ . Jak będzie dobra odpowiedź to ja potwierdzę .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2009) żadna tajemnica :
w tekscie artykuliku napisano, ze pierwszy był prezydent Rzeszowa. Ferenc jest postkomuchem to i nie dziwota że komucholub Scigała zrzyna z niego

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2009) NIE :
To nie on wymyslił stacje w Tarnowie .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2009) witold :
a kto wymyślił galerię handlową w Tarnowie? a kto wymyślił McDonalds w Tarnowie?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2009) ojciec sukcesu :
to ja wymyśliłem Mpetrol!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2009) ojciec sukcesu też :
to JA, JA!, JA!!, JA!!!, JA!!!!, TO JA WYMYŚLIŁEM!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2009) ojciec sukcesu 3 :
Komentarz usunięty

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2009) Ignacy Łukasiewicz :
Komentarz usunięty

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2009) kierowca :
niech BP trzyma cenę, a ja tankuję w MPK! super pomysł, byle by ceny nie wzrosły

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2009) @ :
Poproszę redakcję o przeczyszczenie komentarzy, bo widać że kultura pracownicza z MPK dorwała się do internetu i sobie chłopaki muszą pobluzgać.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2009) do Jana G :
Janku, Zlotko Ty nasze, zalosna imitacjo rewolucjonisty !!! Prawda jest taka, ze do piet nie siegasz tym, z ktorymi wojujesz.... Moze jak to w koncu zrozumiesz to przestaniesz sie kopac z koniem i wrocisz na swoje miejsce, czyli do mlotka.... zreszta obojetne, mozesz dalej wzbudzac litosc i rozbawienie swoich bylych szefow, to nawet dosc zabawne...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2009) misio :
Proponuje, aby maskotka firmy MPK zostal mis Jasiu. Urocze, choc glupiutkie pluszowe stworzenie, ktore kazdy pokocha...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-11-2009) PIS :
to myśmy wymyślili Mpetrol, szczepionkę na gruźlicę i wodociągi!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-11-2009) Solidarność :
No dobra, troszkę nam głupio tak się chwalić, ale to myśmy ten Mpetrol wymyślili... Dzięki! Dzięki! Dzięki! za brawa!!! ........... No już dajcie spokój! ....No dalej, nie ma sprawy. To nie było takie trudne.... Jeszcze coś dla Was wymyślimy!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-11-2009) tarnowskie pielęgniarki :
Mpetrol to nasz pomysł. Tankujcie na zdrowie!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-11-2009) ojciec sukcesu 44 :
Wy fragment komentarza usunięto pielęgniarki - mojszy jest pomysł Mpetrol, NAJMOJSZY!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-11-2009) do mieszkańców :
co za bydło pisze te komentarze. Wyście są nie tylko maskotką zle wizytywką mpk i wiczerka

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-11-2009) a ja wiem :
wiem kto podał pomysł stacji , to było na sesji i tam trzeba poszukać kto

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-11-2009) @ :
Poziom dyskusji najwyższych lotów... jak tu mozna prowadzic jakies dyskusje skoro 3/4 komentarzy nie nadaje sie do niczego. PROSZE REDAKCJE O MODERACJE - PROSZE REDAKCJE O MODERACJE - PROSZE REDAKCJE O MODERACJE - PROSZE REDAKCJE O MODERACJE - PROSZE REDAKCJE O MODERACJE - PROSZE REDAKCJE O MODERACJE - PROSZE REDAKCJE O MODERACJE - PROSZE REDAKCJE O MODERACJE - PROSZE REDAKCJE O MODERACJE - PROSZE REDAKCJE O MODERACJE - PROSZE REDAKCJE O MODERACJE - PROSZE REDAKCJE O MODERACJE - PROSZE REDAKCJE O MODERACJE - PROSZE REDAKCJE O MODERACJE - PROSZE REDAKCJE O MODERACJE - może ktoś to zauważy...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-11-2009) finis :
Z tym 3/4 komentarzy ie nadajacych się do dyskusji to taka sama przesada jak te przesadne emocje i bluzgi od ludzi pozbawionych elementarnej kultury

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-11-2009) DO P. Poświatowskiego :
PROSZĘ O WYKASOWANIE I USUNIĘCIE ORDYNARNYCH WYPOWIEDZI

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-11-2009) KTO DO a ja wiem :
- POWIEDZ KTO BO ZACZYNAM PODEJRZEWAĆ ŻE TO KTOŚ Z OPOZYCJI SKORO NIE JEST WYCHWALANY PREZYDENT I PEWNIE DLATEGO JEST CICHO .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-11-2009) Legalny Banita :
do przejedź mnie rikszą: uwazam że jest zmowa cenowa notariuszy i jako nikt z miasta kancelarii notarialnej nie otwiera.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-11-2009) do dupków :
martwcie się o to czym zimę przejeździcie a nie o kilka groszy ze stacji cpn, która na razie nie jest zadną konkurencja dla potentatów,a dla mpk jezeli przyniesie zysk to znikomy. Jest tylko zagrywką propagandową. Jak Prezydent taki cacy to niech zakupi choc z 15 autobusów niskopodłogowych, albo tyle co zadeklarowł Wiatr w swoich planach bo inaczej was po prostu konkurencja rozpierdoli. I kieszonkowe tym sposobem dla działaczy wiatrowych skończy się też. baj baj.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-11-2009) pasażer :
No właśnie! PKS ro******* MPK, jak załatwi kasę na paliwo, np. z Lotto.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-11-2009) do Legalny Banita :
Ceny u notariuszy są regulowane państwowo ty półgłówku. To, że w Tarnowie paliwo było i jest droższe na stacjach sieciowych to FAKT. Nawet obecnie w Krakowie na Statoil czy BP jest taniej niż w Tarnowie. Jak ktoś tego nie widzi, to jest ślepy. DObrze, że mamy teraz alternatywę dla drogiego tankowania w Tarnowie. Wcześniej były też dwie tańsze stacje prywatne, ale tankowanie tam to rosyjska ruletka dla silnika. Czekam na kolejny Mpetrol.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-11-2009) HARA :
Przeczytałem wszystkie komentarze na temat tej stacji paliw przy MPK. I strasznie się dziwię, że wywołało to tak wielką burzę mózgów. Jest firma która chce sobie dorobić, a przy okazji dać tarnowianom możliwość tankowania taniej, pytam komu to przeszkadza?. że autobus jest cholowany, też wam przeszkadza, Jest cholowany, bo nawalił i w czym problem. Nie długo czepicie się, że chorego wożą karetki, no cóż też, się zepsuł i co w tym dziwnego. Telewizor ci się zepsuje i będziesz go targał do naprawy, i co w tym dziwnego. Dziwne natomiast jest, że chce się wam takie bzdury wypisywać i marnować czas. weźcie się do roboty i postawcie następną tanią stacje, lub coś innego(taniego).

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-11-2009) do HARY :
Zauważ, że ta firma nie jest normalną firmą,żyjącą tylko z tego co wypracuje sama. Już dawno by jej nie było, gdyby nie dotacje z naszych podatków. Interes na tanim paliwie też żaden, więc szykuje się kolejne dojenie podatnika. I jeszcze śmią nam wmawiać, że to dla naszego dobra !!!! Nawet zmowa właścicieli stacji, jeśli mamy z nią do czynienia, jest uczciwsza od tego, co robi prezydent i mpk

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-11-2009) do tego co pisze do Hary :
Ty złodzieju paliwowy, skończył się dojenie tarnowian i ci smutno! Obniż ceny na swojej stacji to tez będziesz miał utarg!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-11-2009) heniu :
bardzo dobrze że powstała . nie będe musiał zaopatrywać siew paliwko w ościennych miastach gdzie paliwo jest dużo tańsze . widać jak bardzo boli ajentow tarnowskich stacji i ich rodziny przez co wypisują złote myśli ."do HARY" pisze o dojeniu podatnika a ja mu podpowiem że do tej pory to właśnie tarnowscy kierowcy byli niemiłosiernie dojeni przez ajentów tarnowskich stacji benzynowych .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-11-2009) warto tankowac.... :
napiszcie jaka tam jest benzyna? warto tankować?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-11-2009) do HARY i wszystkich spiskowców :
Bardzo chciałbym być choćby spokrewniony z jakimś ajentem stacji... Wam naprawdę nie przychodzi do głowy, że ludzie mogą myśleć samodzielnie, będąc jedynie kierowcami jak Wy ? Mnie z kolei nie przyszło do głowy, że choć jeden komentarz krytyczny wobec MPetrolu napisany został przez jakiegoś właściciela stacji , bo taka stacyjka w NICZYM im nie zagraża. Co więcej, doszczętnie ośmieszy pomysł obniżania cen tą drogą . Czy powstanie tej stacyjki wywołało jakikolwiek ruch cenowy na innych stacjach ??? Na miejscu ajenta zacierałbym rece i śmiał sie do rozpuku. Ale idiotów jak widać nie brakuje !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-11-2009) myśliciel :
a na zdjęciu to chyba jest kiosk ruchu a nie stacja. ktoś pomylił zdjęcia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-11-2009) heniu :
benzyna bardzo dobra autkona niej spisuje sie bardzo dobrze spalanie tez super także polecam .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-11-2009) Misiu :
Dizelek pierwsza klasa - zrobiłem o 100 km więcej niż normalnie. Silnik pracuje równo i cicho. O Boże! Ale ja dotąd gnojówę lałem w Tarnowie do baku!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-11-2009) do misia :
pewno to paliwo jest dobrej jakości, ale proszę cię nie pierdol takich głupot, chyba że ma być huuuuuuura propagandą. Za chwilę powiesz że w ogóle nie trzeba tankować na tej stacji tylko podpisać listę obecności i autko pojedzie ,,na propagandzie". Hej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-11-2009) dodatek do misia :
Ty chyba nie jesteś normalny, z wyjatkiem sytuacji że jesteś Misiem BAREJI.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-11-2009) HARA-Ten co pisze do mnie :
Widać, że nie masz zielonego pojęcia jak funkcjonuje finansowanie działalności MPK. Doradzam ci jednak kasowanie biletów za przejazd, to nie trzeba będzie dotować komunikacji, jeśli jednak wozisz wór na drugi koniec miasta za darmo to siedż cicho.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-11-2009) uzupełnienie do misia :
Ty masz rację bo wóda robi z mózgu cuda , a Ścigała chyba też.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-11-2009) Misiu :
Ja się przestawiam na tankowanie tylko na Mpetrol. To miejska spółka i nikogo nie oszuka, tak jak prywaciaże co jszczają do benzyny - potem wtryski trzeba naprawiać. Już można płacic kartą. Wreszcie!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-11-2009) Legalny Banita :
Ten co mnie od półgłówków zwyzywał. Doucz się cieciu bo ceny u notariuszy można (teoretycznie) negocjować ale jakoś nikt nie chce, więc uważam że to zmowa cenowa.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-11-2009) a.k :
Dziś tankowałem - Pb 95 - 4,15 zł. Można płacić kartą. Chodzi o wybór. Jak komuś przeszkadza ta stacja paliw to niech tankuje na shellu, orlenie, BP czy gdzie tam chce. I tyle. Ważne że jest wybór i wyraźnie tańsze paliwo.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-11-2009) Basia :
I nawet Pan kasjer mi zatankował, jak go poprosiłam. Mili ludzie w tym MPK.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-11-2009) tedy :
w końcu jakieś działania,Kraków będąc dużo droższym miastem i z większymi zarobkami o dziwo, paliwo ma tańsze średnio do 30gr. na litrze .W piątek 27.11. tankowałem po ...........3.99PLN, PB95, tarnowscy nowobogatccy są nienażarci, kupa cwaniaków.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-11-2009) Jan :
Potrzeba jest matka wynalazku. Skoro niedaleko od nas paliwo jest kilkadziesiat groszy tansze to proste jest, ze predzej czy pozniej ktos bedzie probowal cos z tym zrobic. Pewnie ze miasto nie powinno sie bawic w biznes, ale to jest odpowiedz na ten dziki kapitalizm ktory owladnal to miasto.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-11-2009) eradycator :
heh Ta nowa galeria to totalna porażka , jakie tam gorąco , chyba oszaleli , ciekawe czy ona pociągnie dłużej niż pół roku , niby to nie jest duże a niewiadomo gdzie sa w końcu te schody hehe , nawet na spacer nie warto sie tam wybierać a co dopiero na zakupy , same szmaty i dziwactwa

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-11-2009) hehe :
no tak, jak nie ma sie do czego przyczepic to zawsze mozna ponarzekac ze goraco... trzeba bylo chlopie kurtke i czapke zdjac. a tak z ciekawosci to czego sie spodziewales w galerii? gwozdzi i nawozów? nie mozesz znalezc schodow? coz... dla niektorych to nawet Swit wydaje sie za duzy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-11-2009) kierowca :
ludzie ludzie opamiętajcie się co nas na tym forum obchodzi galeria tutaj piszmy o paliwie o cenach o jakości paliwa ja tankuje ON i uważam że jest pierwsza klasa tylko ta cena niepotrzebnie rośnie niech jest większa różnica a nie parę groszy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2009) zawiedziony :
dzisiaj tankowałe w MPK już ON po 3,72 zł a bnzyna była po 4,17 zł tylko patrzeć jak dorównają pozostałym stacją, a 2 grosze to żadna konkurencja i gdzie to tanie paliwo a tyle było propagandy !!!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2009) GNOM :
Do ZAWIEDZIONEGO Myślę że trzeba być totalnym matołem żeby nie doceniać tego że taka stacja jest i masz wybór. Na co liczyłeś ? że cena będzie spadać w nieskończoność ? Przecież inne stacje obniżyły ceny i o to właśnie chodziło, TO BYŁO CELEM !!! Myślę że bardziej rozumni to doceniają

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-12-2009) DO GNOMA :
jesteś prawdziwym gnomem bo nie wiesz że na innych niektórych stacjach jest jeszcze taniej i nie obniżyły ale miały taniej nie wspomnę o Krakowie bo mają ON po 3,49 zł a PB po 4,05 zł i co na to powiesz gnomie ???

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-01-2010) ? :
Jaka sa ceny aktualnie? I kiedy bedzie LPG?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-01-2010) LOLO :
TYLE BYŁO SZUMU JAKA TO TANIA STACJA PALIW I CO ????/ GDZIE TE RÓŻNICE CEN ??? BO JA ICH NIE WIDZĘ !!! CHYBA ŻE NA INNYCH STACJACH BO TAM SĄ NIŻSZE CENY A TAK MIAŁO BYĆ PIĘKNIE !!!!!!!!! ZRESZTĄ JAK ZE WSZYSTKIM W MPK !!! OBIECANKI CACANKI A GŁUPIEMU RADOŚĆ !!!!!!!!! MYŚLĄ ŻE MAJĄ DEBILI PRZED SOBĄ ALE SIĘ MYLĄ JAK ZE WSZYSTKIM !!!!!!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-03-2010) interesant :
podobno dwa dni temu na tej stacji klientów obsługiwał zapity kasjer. Dobrze że cygara nie palił koło dystrybutora

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl