To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Dog stadion” w Tarnowie    -   23/11/2009
Psie pakiety
Urząd Miasta Tarnowa zakupił 20 stacji „psi pakiet” („dog stadion”), które są montowane w centrum miasta oraz w parkach miejskich. W górnym pojemniku znajdują się woreczki na odchody, a dolny pojemnik służy do gromadzenia zebranych nieczystości. Na 24 listopada 2009r. magistraccy urzędnicy wspólnie z uczniami XIV LO im. J. Szczepanika zaplanowali inaugurację tej formy zwracania uwagi na „psi problem” a jednocześnie ułatwienia mieszkańcom posprzątania zwierzęcych odchodów. Uliczna akcja odbędzie się o godzinie 10:45 na Placu Szczepanika. W razie niepogody zostanie ona przeniesiona na dzień następny. Przy okazji magistrat proponuje konkurs na polską nazwę urządzenia, która w języku angielskim brzmi „dog stadion”. Na propozycje czeka Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska UMT do końca bieżącego roku.

Ogloszenie
>

Od kilku miesięcy w Tarnowie prowadzone są działania zmierzające do wyeliminowania odchodów zwierząt domowych z przestrzeni publicznych naszego miasta. Wśród opiekunów czworonogów rozprowadzono kilkaset pakietów sanitarnych dla psów. Animatorzy akcji przekonywali mieszkańców do sprzątania po swoich pupilach. Pakiet sanitarny "WC pies" został również dołączony do lipcowego numeru TARNÓW.PL.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(23-11-2009) gwidon z bidonem :
Dobrze, że miasto zwraca uwagę na ten śmierdzący problem. Chociaż najlepszym sposobem byłoby uwalić kupę na wycieraczkę tych właścicieli, których psy walą na ulicach. Ale jakież by to było wtedy ich oburzenie, że ktoś śmiał narobić na wycieraczkę. A ja się pytam - jak w \"Dniu świra\" - \"czy psie g*wno jest mniej g*wniane niż ludzkie\"?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2009) bravo gwidon :
Święta racja. Niestety Tarnowianie będą się wstydzić podnieść kupę swojego pupila bo to nieestetyczne i obrzydliwe. Ale dzieci na trawnikach mogą uprawiać zasrany slalom bo płacę podatki i niech zbierają ci od kup. To jest klimat tarnowski, dotyczy wielu spraw począwszy od gównianego tematu, kończąc na Galerii Handlowej której nie potrzebuje Świt i poplecznicy....taki jest Tarnów.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-11-2009) toomas :
No już to widzę. W dniu otwarcia będzie hucznie , może jakaś wstęga przecięta a dwa dni później nie będzie komu woreczków uzupełnić...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-12-2009) benek :
Na początek nauczmy się wymagać od siebie a potem od innych. To jest bardzo dobry gest ze strony miasta i nie ma co tu dyskutować.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl