To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Warsztaty tworzenia biżuterii artystycznej zimowo-karnawałowej    -   25/11/2009
Grudniowa PracOFFnia
Dopiero co zakończyły się warsztaty tworzenia kartek świątecznych, a już niebawem bo 6 grudnia br. odbędzie się kolejne spotkanie w pracowni plastycznej Tarnowskiego Centrum Kultury - warsztaty tworzenia zimowo-karnawałowej biżuterii artystycznej. Organizatorzy warsztatów namawiają do oderwania się od typowo świątecznych przygotowań i poświęcenia chwili na relaksujące, przyjemne, ale również pracochłonne i wymagające skupienia, zajęcia. Koniec roku to okazja do wytwornych kolacji, to odliczanie czasu do balu sylwestrowego, to powoli zbliżający się karnawał. Szczególnie na tego typu okoliczności potrzebny jest elegancki dodatek urozmaicający wieczorowy strój. Idealnie pasować zatem będzie misternie wykonana kolia...

Ogloszenie

Do jej stworzenia posłużą niewielkie kryształowe koraliki, głównie w eleganckiej czerni, m.in. drobne kryształy Swarovskiego, perełki oraz łączące elementy metalowe. Będzie można wykonać również kolczyki, które tak samo mogą być wspaniałym dopełnieniem wieczorowego wizerunku. Wraz z tymi warsztatami kończy się „cykl w cyklu”, czyli spotkania z biżuterią artystyczną realizowane pod hasłem „Cztery pory roku”. TCK zapewnia jednak, że kolejne spotkania z cyklu PracOFFnia, będą równie atrakcyjne i warto wypatrywać kolejnych propozycji, śledząc aktualności na stronie www.tck.pl.
Ponieważ praca nad stworzeniem kolii oraz kolczyków, które na pewno będą unikatowymi wyrobami, ze względu na autorski projekt oraz wkład twórczy każdej uczestniczki, wymaga więcej czasu, warsztaty będą trwały nieco dłużej niż dotychczasowe, z tych poświęconych biżuterii.

Na warsztaty 6 grudnia (niedziela) PracOFFnia zaprasza osoby powyżej 15 lat; można się zapisać do jednej z poniżej podanych grup:
grupa I w godzinach 9.00-13.00
grupa II w godzinach 14.00-18.00

Zapisy na warsztaty od 25 listopada w Biurze Obsługi TCK, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Koszt udziału w warsztatach 30 zł. Więcej informacji pod numerem telefonu (014) 6 888 888 oraz na stronie www.tck.pl Liczy się kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona. Gwarantem miejsca w grupie jest wpłata.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl