To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dzieci z przedszkoli i podstawówek uczą się w TCI    -   26/11/2009
Co to jest informacja turystyczna?
Co to jest informacja turystyczna?, po co się przychodzi do „it”?, gdzie ją szukać?, kto to jest turysta? – na te i inne pytania odpowiadają pracownicy Tarnowskiego Centrum Informacji podczas specjalnych spotkań z przedszkolakami. Ta najnowsza inicjatywa Tarnowskiego Centrum Informacji cieszy się dużym powodzeniem. Na spotkania umawiają się już nie tylko przedszkola. Zainteresowanie jest również wśród nauczycieli ze szkół podstawowych uczących dzieci najmłodszych klas. Poza poznawaniem zasad działania informacji turystycznej dzieciaki poznają najważniejsze zabytki i atrakcje (w tym przede wszystkim dla dzieci) Tarnowa i regionu. Dzieci wychodzą z siedziby TCI z materiałami dla rodziców, które mają pomóc w organizacji rodzinnego czasu wolnego w mieście i regionie jak również ze specjalną opracowaną na tą okoliczność „malowanką”.

Ogloszenie

Warto nadmienić, iż podczas tegorocznego ogólnopolskiego Forum Informacji Turystycznej przy POT, które odbyło się w Wilkasach k/Giżycka podczas prezentacji Tarnowa – jako jednego z najlepszych centrów it w Polsce, duże zainteresowanie wzbudziła właśnie informacja o tym projekcie.
Zainteresowane szkoły i przedszkola TCI prosi o kontakt telefoniczny 14 688 90 90, bądź też mailowy: centrum@it.tarnow.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl