To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Nowa nawierzchnia w Bielczy    -   26/11/2009
Wieści z Borzęcina
Zdecydowanie lepiej jeździ się drogą z Bielczy w kierunku stacji kolejowej i Biadolin Szlacheckich. Nakładem blisko 280 tysięcy złotych samorząd gminy Borzęcin wykonał kolejną modernizację drogi gminnej. Nowa nawierzchnia bitumiczna pojawiła się na odcinku 1,2 kilometra drogi o szerokości 4 - 5 metrów pasa jezdni. To kolejna inwestycja drogowa realizowana w tym roku w gminie i współfinansowana ze środków Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji – informuje „Kurier Borzęcki”.

Ogloszenie

-Nie wykonaliśmy modernizacji drogi na pełnej długości - mówi Janusz Kwaśniak, wójt Gminy Borzęcin -Wykluczono odcinek, na którym będą prowadzone prace związane z budową autostrady. Położenie nawierzchni w miejscu, w którym wczesną wiosną przyszłego roku prowadzone będą prace budowlane, byłoby gospodarczo i ekonomicznie nieuzasadnione. W ciągu drogi gminnej powstanie wiadukt nad autostradą wraz ze zjazdami modernizowanym ciągiem komunikacyjnym.
Droga do stacji kolejowej, Biadolin Szlacheckich w sąsiedniej gminie Dębno i dalej do Biadolin Radłowskich w gminie Wojnicz jest dość ważna z punktu widzenia komunikacji w kierunku Tarnowa, Wojnicza i krajowej "czwórki". Jak przekonuje Henryk Dąbrowa, inspektor ds. drogownictwa w Urzędzie Gminy w Borzęcinie bywa, że natężenie ruchu na tej gminnej drodze odpowiada tym notowanym na drogach powiatowych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl