To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Jezioro Łabędzie” Piotra Czajkowskiego w Mościckim Centrum Kultury    -   26/11/2009
Moscow City Ballet w MCK !!!
Muzyka klasyczna, doskonałe układy choreograficzne i taneczna maestria - Moscow City Ballet po raz pierwszy wystąpi w Tarnowie – 9 grudnia o godz. 19:00. W Mościckim Centrum Kultury najbardziej prestiżowy zespół baletowy świata zaprezentuje nasycone liryzmem i zachwycającą choreografią "Jezioro Łabędzie" Piotra Czajkowskiego.

Ogloszenie
>

Moscow City Ballet został założony w 1988 roku przez wybitnego rosyjskiego choreografa Viktora Smirnova-Golovanova, który przez ponad 20 lat tańczył jako solista w rosyjskim Teatrze Bolszoj. W skład grupy wchodzi 55-ciu tancerzy wywodzących się z najlepszych szkół choreograficznych Rosji i Ukrainy. Wyrazistość ruchów artystów w połączeniu z fenomenalną choreografią pokazuje jak bardzo Rosjanie kochają balet. Są w tym perfekcjonistami i to oni wytyczają standard dla innych grup baletowych na świecie. Czarowi spektakli Moscow City Ballet nie można się oprzeć. To jedyne w swoim rodzaju przeżycie, które The New York Times nazwał "olśniewającym i zapierającym dech w piersiach".
W ciągu ostatnich trzech lat przedstawienia tej grupy baletowej obejrzało w Polsce ponad 60 tys. osób. W tym roku po raz pierwszy taka szansa stoi przed tarnowską publicznością. W grudniu Moscow City Ballet rozpoczyna tournee po Polsce. Tarnów będzie pierwszym i jedynym miastem w Małopolsce na trasie rosyjskiego zespołu.

Mościckie Centrum Kultury, ul. Traugutta 1, 9 grudnia godz. 19:00
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(26-11-2009) Roma :
Doskonale, uwielbiam balet! Zaproście jeszcze Trocksów, naprawdę warto, wzbudzają furorę wszędzie tam, gdzie się pojawią. Zadziwiają mieszanką doskonałego warsztatu technicznego, humorystycznej interpretacji wielkich dzieł baletowych oraz zdumiewającego faktu, że mężczyźni w sposób doskonały potrafią tańczyć w baletkach. Od czasu swego powstania wystąpili w ponad 500 miastach na całym świecie, również w Polsce, gdzie podziwiało ich ponad dwanaście tysięcy zachwyconych widzów. Twórczość ich została okrzyknięta przez krytyków ŚWIATOWYM FENOMENEM TAŃCA - LES BALLETS TROCKADERO DE MONTE CARLO.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-12-2009) efi :
szkoda że dawno już nie ma na to biletów

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl