To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Zaproszenie na inauguracyjny koncert ART-FESTu dla pary inTARnautów    -   25/11/2009
Voo Voo i Haydamaky
Już w piątek, od razu kilkoma imprezami, zabłyśnie po raz kolejny interdyscyplinarny festiwal ART-FEST. Jednym z wydarzeń inauguracyjnego dnia imprezy przygotowywanej przez BWA Galerię Miejską i MCK jest podwójny koncert Wojtka Waglewskiego i VOO Voo z jednej strony oraz ukraińskiego zespołu HAYDAMAKY z drugiej. Mamy jedno podwójne zaproszenie dla inTARnautów na ten wyjątkowy koncert !

Ogloszenie

Koncert Voo Voo i Haydamaków to wspólne przedsięwzięcie dwóch wiodących zespołów w swoich krajach. Program stworzony na bazie pomysłu przełamywania granic zaprzyjaźnionego z Galerią Miejską Mirosława Olszówki. Materiał ten został wydany na płycie CD nakładem Wydawnictwa Agora i już zyskał tytuł poważnego kandydata do płyty roku 2009.
Tarnowski koncert ma z kolei wszelkie szanse na to, aby stać się wydarzeniem nie tylko tej edycji ART-FEST...
27 listopada godz. 20:00 – Duża Scena MCK, Duża Scena MCK (bilety: 35 zł w przedsprzedaży, 45 zł w dniu koncertu, do nabycia w biurze Galerii, Rynek 9 II piętro oraz w MCK)

UWAGA KONKURS ! Mamy jedno podwójne, bezpłatne zaproszenia na ten koncert. Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasło VH. W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Zaproszenie przyznane zostanie w piątek 27 listopada ok. godz. 15:00 jednej z osób, jakie nadeślą nam do tego czasu swoje zgłoszenia.
Zwycięzcę o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(28-11-2009) henryk :
śmieszne jest bwa. maja wielkie biura, a sale wystawiennicze jak mój przedpokój, dziwie się że prezydent miasta puszcza te szwindle płazem. ale ręka rękę myje.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-11-2009) pytajnik :
podobno koncercik był taki sobie. nie dałem rady być, niech ktoś coś powie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl