To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowska delegatura Izby Skarbowej ma zostać zlikwidowana    -   26/8/2010
J.Pilch: Czy Tarnów zostanie zlikwidowany?
Poseł Jacek Pilch poinformował nas o zamiarach likwidacji tarnowskiej delegatury Izby Skarbowej. Jak zauważa parlamentarzysta PIS, jest to już kolejna likwidacja strategicznej dla miasta i regionu instytucji, po likwidacji oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (oddział wrócił w tym roku do Tarnowa po kilku latach nieobecności - przyp. red.), Straży Granicznej, Wydziale Gospodarczym Sądu Okręgowego i próbie likwidacji Polskich Linii Kolejowych PKP, które - jak podkreśla Poseł - m.in. dzięki jego staraniom udało się ostatecznie zablokować.

Ogloszenie

Izba Skarbowa rozpatruje odwołania od decyzji Urzędu Skarbowego czy Urzędu Kontroli Skarbowej. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo przedsiębiorcy z Tarnowa będą zmuszeni jeździć w tych sprawach do Krakowa.
- Przez ostatnie lata, kiedy proces degradacji Tarnowa i regionu postępuje w zastraszającym tempie nie słychać głosów parlamentarzystów rządzącej Platformy. Wzywam Panią Poseł Augustyn, jako szefową struktur PO, do publicznej debaty w sprawie przyszłości wielu miejsc pracy w Tarnowie, które mogą zostać zlikwidowane. Wzywam posłów PO aby przeciwstawili się planom swojej partii i wzięli w końcu w obronę ludzi! – mówi Poseł Jacek Pilch.
Jak dodaje – Prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała w kampanii wyborczej obiecywał rozwój. Tymczasem współpracując z PO dopuszcza do ciągłej i postępującej marginalizacji Tarnowa w województwie i na arenie ogólnopolskiej.

Z informacji jakie przekazał Jacek Pilch pracę w tarnowskiej delegaturze Izby Skarbowej może stracić blisko trzydzieści osób. Jednocześnie ma zostać utrzymana delegatura w Nowym Sączu i Krakowie. Nie ma jeszcze odpowiedniego zarządzenia, ale likwidacja (lub znaczące obniżenie kompetencji) oddziału zamiejscowego IS może nastąpić jeszcze w tym roku.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 8)Dodaj komentarz
(26-08-2010) R2D2 :
O ile mi wiadomo to placówka Straży Granicznej powstała w Tarnowie, a nie została zlikwidowana.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-08-2010) grunt to mocny funt :
I bardzo dobrze że likwidują nadmiar administracji!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-08-2010) ufff :
Oczywiście - klasycznie w Nowym Sączyku ma być utrzymywana! Jasne! Już niedługo nazwa Tarnów zmieni się w \"Tarnów koło Nowego Sącza\".

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-11-2010) :O :
Oczywiście Pan poseł superbohater ratuje Tarnów. Największe miasto we wschodniej Małopolsce i odbierać nam urzędy. Już się tyle PIS nakłamał a ludzie ich słuchają. Jeszcze ta marginalizacja. Tarnów pięknieje, rozwija się, turystycznie jest atrakcyjny i poseł powinien nas promować a nie naskakiwać na remonty, parki i skwery. Miasto nie żyje tylko fabrykami.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-11-2010) brat moskal i socjaldemokrata nie prochach :-) :
Poseł J. Pilch , choć nie moja bajka światopoglądowa , jest ok. Zapalili my ostatnio papierosa i pogadali - normalny , fajny , młody człowiek....... Niestety z firmy Yaro........

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-11-2010) Paweł :
Owintar niech uporządkują z reszty ruin.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-12-2010) bolo :
Jednak nastepuje powolna degradacja miasta jak sie wydaje. Pomimo czynionych prób rewitalizacji wnosić należy, że rewitalizacja nie idzie w rozszerzenie perspektyw rozwoju , a tylko w kierunku estetyzacji. Myśłe ,że to będzie miało poważne skutki już niebawem

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-02-2011) Porazka :
Zaoraja i posadza kukurydze nie bedzie tarnowa na mapie jesli bedzie dalej tak jak jest lipnie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl