To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Rodzice pierwszego dziecka 2012 roku w Tarnowie obdarowani    -   04/1/2012
2 tysiące dla Milenki
Prezydent Tarnowa ofiarował pierwszej tarnowiance i jej Rodzicom prezent finansowy. Czek na 2 tysiące złotych, kwiaty i pamiątkowy list gratulacyjny zostały przekazane w szpitalu E. Szczeklika. Reprezentacji Urzędu Miasta towarzyszył personel szpitala, m.in. zastępca dyrektora Danuta Nosek i zastępca ordynatora dr Hanna Felis – Zyguła.

Ogloszenie

Jak informowaliśmy, pierwsze dziecko 2012 roku zamieszkałe w Tarnowie to córeczka Natalii i Łukasza. Dziewczynka urodziła się w Nowy Rok o godzinie 10.00 w szpitalu im. E. Szczeklika. Rodzice nie są jeszcze zdecydowani, ale prawdopodobnie będzie mieć ona na imię Milena. Dziecko waży 3800 i mierzy 56 cm. Jest zdrowe i od pierwszych chwil życia - uśmiechnięte.

Warto dodać, że szpital Szczeklika jest „niezawodny” pod względem symbolicznych narodzin. Pierwsze dzieci w Nowym Roku przychodzą tu na świat regularnie od kilku lat. Co ciekawe, przed dwoma laty, kiedy Tarnów rozpoczynał swój rok jubileuszowy, chłopiec o imieniu Patryk urodził się w tej placówce dokładnie o 13.30. To, jak wiemy, data lokacji Tarnowa. Tarnów od 1330! - informuje tarnowski magistrat.

Foto: P. Topolski, www.tarnow.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(04-01-2012) Lizol :
To jest nie fair. Prezydent powinien się z tego wytłumaczyć. Rozdaje kasę "bo tak". Inne dzieci są gorzej traktowane, bo nie urodziły się w tedy kiedy zachciało się Prezydentowi?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-01-2012) ja :
czy dr zyguła ma doktorat a pani nosek nie ma żadnego tytułu ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl