To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Nadkomisarz Marek Brożek mianowany komendantem policji w Wojniczu    -   05/1/2012
Nowy komendant w Wojniczu
Policjanci z Wojnicza mają nowego komendanta. 3 stycznia w sali narad Urzędu Miejskiego w Wojniczu Komendant Miejski Policji w Tarnowie inspektor Zbigniew Ostrowski wręczył akt powołania na to stanowisko nadkomisarzowi Markowi Brożkowi. Brożek zastąpił tym samym poprzedniego komendanta Andrzeja Mazurkiewicza. W spotkaniu wzięli udział m.in. Burmistrz Zakliczyna, Jerzy Soska oraz przedstawiciele wojnickiego samorządu w osobach Burmistrza Jacka Kurka, jego zastępcy Wojciecha Janusa i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Wojniczu Sebastiana Wróbla.

Ogloszenie
>

Nowy sternik wojnickiej komendy nosi mundur od 21 lat. Przeszedł różne szczeble kariery policyjnej. Dotychczas związany był z sekcją prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Z równym powodzeniem realizuje się jednak w pracy pedagogicznej, prowadząc zajęcia z prawa karnomaterialnego w klasie z programem policyjnym w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gromniku.
Zdaniem inspektora Zbigniewa Ostrowskiego praca komendanta Marka Brożka przynosi efekty. Wyróżnia go zawodowy profesjonalizm, ambicja i skuteczność. Komendant w swojej wypowiedzi w czasie odprawy podkreślił, że zadowolenie mieszkańców z jakości pracy stróżów prawa, to priorytetowe zadanie policjantów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl