To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Słuchacze RDN wybierają Polski Przebój 2011 Roku    -   05/1/2012
Plebiscyt RDN Małopolska
Na antenie RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz ruszył plebiscyt, w którym słuchacze wybiorą najlepsze - ich zdaniem - polskie piosenki 2011 roku. O tytuł walczą 64 utwory m.in. zespołów Zakopower, Pectus, Feel, Raz Dwa Trzy, Totentanz, Edyty Bartosiewicz, Moniki Brodki i Maryli Rodowicz. Są to piosenki, które w minionych 12 miesiącach otrzymały najwięcej głosów w organizowanym co miesiąc plebiscycie "Grajmy Swoje".

Ogloszenie

Na głosujących na „Polski Przebój Roku” czekają nagrody m.in. płyty CD i odtwarzacze mp3. Na finał  plebiscytu 26 stycznia jeden ze słuchaczy otrzyma nagrodę główną – netbook.

 Plebiscyt „Grajmy swoje” to autorski projekt Radia RDN. Jego celem jest promocja dobrej polskiej muzyki. Co miesiąc na piosenki oddawane są tysiące głosów. Swoje punkty przyznają też znani dziennikarze muzyczni Maria Szabłowska, Krzysztof Szewczyk, Roman Rogowiecki, Dariusz Ciszewski, Marek Niedźwiecki i zaprzyjaźnione rozgłośnie radiowe.

 Przed rokiem piosenka "Już" grupy "Raz Dwa Trzy" została Polskim Przebojem Roku 2010. Tak wybrali wówczas dziennikarze muzyczni i rozgłośnie radiowe. Z kolei słuchacze najwięcej głosów oddali na Czerwone Gitary "Lecz tylko na chwilę".
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl