To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Studenci PWSZ wicemistrzami Małopolskiej Ligi Akademickiej    -   11/1/2012
Sportowa PWSZ
Futsaliści AZS PGNiG PWSZ Tarnów zostali wicemistrzami Małopolskiej Ligi Akademickiej. W pojedynku finałowym ulegli 6:5 zespołowi AZS AWF Kraków. Studenci tarnowskiej PWSZ bardzo źle rozpoczęli spotkanie, gdyż po kilku minutach gry przegrywali już 4:0. Na przerwę zawodnicy schodzili przy wyniku 4:2 dla zespołu krakowskiego, ale ambitna i twarda gra pozwoliła tarnowianom doprowadzić do remisu 4:4 i liczyć na rozstrzygnięcie walki o tytuł rzutami karnymi. Niestety na czterdzieści sekund przed zakończeniem spotkania AZS AWF Kraków zdobył szóstą – zwycięską bramkę.

Ogloszenie

-Największy wpływ na wynik końcowy miały pierwsze minuty meczu, kiedy to po błędach własnych szybko straciliśmy cztery bramki, nie zdobywając żadnej, mimo, że mieliśmy podyktowane dwa rzuty karne. Chłopcy gonili wynik i udało się doprowadzić do remisu, ale brakło nieco szczęścia w końcówce. Mimo to dziękuję im za ambitną walkę i do końca wiarę w zwycięstwo. Najważniejsze, że po raz trzeci z rzędu stajemy „na pudle” Małopolskiej Ligi Akademickiej i mamy zapewniony awans do eliminacji strefy C Akademickich Mistrzostw Polski - mówi trener Krzysztof Tomalski.

AZS PGNiG PWSZ Tarnów:
Rafał Piszczek, Maciej Pochroń, Dominik Adamowski, Dominik Cabała (4 bramki), Łukasz Jamróg, Dariusz Barwacz, Marcin Barwacz, Artur Nowak, Artur Barszcz, Kamil Wilk (1 bramka), Mateusz Miśtak.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku akademickim futsaliści AZS PGNiG PWSZ Tarnów również wywalczyli wicemistrzostwo Ligi, uzyskując awans do eliminacji i wreszcie finałów Akademickich Mistrzostw Polski, z których przywieźli srebrny medal w typach uczelni.

Kolejność końcowa rozgrywek futsalu w ramach Małopolskiej Ligi Akademickiej 2011/2012, zespoły które uzyskały awans do eliminacji strefowych:
1. AZS Akademii Wychowania Fizycznego
2. AZS Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie
3. AZS Krakowskiej Akademii
4. AZS Collegium Medicum UJ
5. AZS Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl