To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Ponad 150 propozycji zajęć dla 20 tysięcy uczestników...    -   11/1/2012
Program ferii zimowych już gotowy
Mimo że do rozpoczęcia ferii zimowych pozostał jeszcze ponad miesiąc, znamy już kalendarz wydarzeń rekreacyjno-sportowych przygotowanych przez Urząd Miasta. Z magistratem współpracuje w tym zakresie też wiele organizacji. Przygotowano w sumie ponad 150 różnych propozycji zajęć. Ma w nich wziąć udział nawet 20 tysięcy uczestników.

Ogloszenie

Jak informuje tarnowski magistrat, w ramach programu zaplanowano m.in. turnieje piłki nożnej, koszykówki, zajęcia ze wspinaczki sportowej i zajęcia kartingowe, a także lekcje brydża i tenisa ziemnego. Chętni będą mogli pograć również w piłkę siatkową, w piłkę ręczną oraz w tenisa stołowego. Dla amatorów jazdy na łyżwach oraz pływania przygotowano specjalną niespodziankę. Za symboliczną złotówkę będą mogli oni skorzystać z tarnowskich lodowisk przy ulicach Wojska Polskiego i Traugutta oraz basenu przy ulicy Piłsudskiego. Z kolei dla miłośników białego szaleństwa, zorganizowane zostaną wyjazdy na narty do Krynicy – Słotwin.

Duży nacisk organizatorzy położyli na bezpieczeństwo uczestników zajęć. Do akcji zaangażowani zostali przedstawiciele służb - Straży Pożarnej, Nadzoru Budowlanego oraz Policji i Straży Miejskiej, których dodatkowe patrole pojawią się w miejscach pobytu dzieci. Dodatkowo w czasie trwania ferii Urząd Miasta przeprowadzi specjalne kontrole sprawdzające stan urządzeń, z których korzystać będą dzieci oraz zgodność prowadzonych zajęć z ustalonym wcześniej harmonogramem.

Dodajmy, że na realizację programu ferii zimowych Urząd Miasta Tarnowa przeznaczy prawie 130 tysięcy złotych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(12-01-2012) Olo :
Ale Marycha cudnie wygląda w tym kapelusiku.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-01-2012) szkoda... :
...że Tarnów, Polski Biegun Ciepła, nie nawiązał kontaktów z Polskim Biegunem Zimna: nasze dzieci tam mogłyby pojechać na ferie,a dzieci stamtąd- na wakacje na Polski Biegun Ciepła do Tarnowa.A tak,mamy jakies kontakty z rozmaitymi dziwacznymi miasteczkami w rozmaitych Belgiach itp., z których nic nie wynika.Wzajemne wizyty:na południu,u stóp Karpat i na północy,w Krainie Jezior byłyby dla obu stron wielce pouczjaące, pozwalające poznać geografię ojczystego kraju...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl