To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Andrzej i Maja Sikorowscy w Tarnowskim Teatrze    -   11/1/2012
Karnawałowy koncert charytatywny
28 stycznia o godz. 18:00 na Dużej Scenie odbędzie się karnawały koncert charytatywny, w którym wystąpią Andrzej i Maja Sikorowscy z zespołem. Koncert organizuje Stowarzyszenie Ponad Barierami.

Ogloszenie

Stowarzyszenie Ponad Barierami zaprasza Państwa na kolejny Koncert Charytatywny w ramach realizowanego Projektu "Pro Publico Bono" na rzecz Centrum Wsparcia Psychologicznego, który odbędzie się 28.01.2012 r. o godz. 18.00 w Tarnowskim Teatrze im. L. Solskiego. Tym razem w muzyczny świat dwóch pokoleń opowiadający o rodzinie, spostrzeżeniach i emocjach wprowadzą Państwa Andrzej i Maja Sikorowscy, prezentując największe przeboje Grupy pod Budą oraz autorskie utwory Mai Sikorowskiej. Wszystkich którzy owacjami na stojąco nagradzali artystów podczas naszych poprzednich koncertów oraz wielbicieli twórczości Andrzeja i Mai zapraszamy do wspólnego spędzenia sobotniego zimowego wieczoru.
Jak informuje Dorota Kumięga ze Stowarzyszenia, koncert powstał przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego i Stowarzyszenia Ponad Barierami i wpisuje się w strategię budowy wizerunku Regionu, a ze względu na cel społeczny - wsparcie działań na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem - wpisuje się również  w działania służące urzeczywistnieniu zapisów w Strategii Rozwoju Województwa Małopolskiego.

Strona stowarzyszenia: www.ponadbarierami.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl