To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnów ma najlepszą stronę internetową    -   13/1/2012
Oficjalny portal miejski doceniony
Jak informuje tarnowski magistrat, portal www.tarnow.pl został najlepszą stroną internetową. Niezależni eksperci, którzy na prośbę Gazety Krakowskiej dokonali przeglądu i oceny stron lokalnych samorządów, docenili Oficjalny Portal Miasta Tarnowa.

Ogloszenie
>

Oceniane były: grafika/ estetyka, przejrzystość informacji, łatwość znalezienia informacji / intuicyjność, częstotliwość aktualizacji, zawartość informacji, technologie/ skrypty. „Najwyżej oceniony został portal Tarnowa – specjaliści z firmy Redruk uznali, że jest on najnowocześniejszy, ma przejrzysty wygląd, jest często aktualizowany i zawiera ogromny zasób informacji. Wykorzystano w nim też nowoczesny system CMS” – możemy przeczytać w piątkowej Gazecie Tarnowskiej.

-Oficjalny Portal Miasta Tarnowa rządzi się prawami dobrego newsa. Codziennie dokładamy starań, aby w poszczególnych modułach tematycznych – aktualności, sport czy kultura tarnowianie mogli znaleźć ciekawe i nowe informacje. Ale pamiętamy również o tym, że strona internetowa to również narzędzie do promocji miasta i kontaktu z inwestorami. Sukces zawdzięczamy również znakomitym fotografiom z wielu wydarzeń odbywających się na terenie miasta. To wyróżnienie mobilizuje cały zespół Wydziału Marki Miasta do jeszcze lepszej pracy, dziękujemy – mówi Dorota Kunc-Pławecka, rzecznik prezydenta.
Przypomnijmy, to nie pierwsze wyróżnienie dla tarnow.pl. Półtora roku temu kapituła konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski wyróżniła tarnowską stronę za „niezwykle udaną modernizację portalu, wysokie walory informacyjne, funkcjonalne i wizualne, co powoduje, że stale zwiększając swoją oglądalność ten oficjalny internetowy Serwis Miasta Tarnowa staje się po prostu dobrym źródłem informacji”. „Zostaliśmy uznani za najlepszą samorządową stronę w Małopolsce” - czytamy w nadesłanej informacji.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 11)Dodaj komentarz
(13-01-2012) wkrótce bezrobotna :
Normalnie jak za Gierka propaganda w nowym stylu . Niedługo braknie im miejsc na te puchary a w mieście bezrobocie i nędza będzie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-01-2012) cc :
to teraz czas na Polskę, Europę i Świat :-) Niech żyje nam miasto rad :-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-01-2012) J-23 :
Brawo pani Doroto ! Cały nasz Kraj rozkwita! Budują się nowe fabryki, drogi, przedszkola a parówkowym skrytożercom w dalszym ciągu mówimy stanowcze NIE! Dodałbym jeszcze w imieniu trenera W. Jarząbka - łubu dubu, niech żyje nam Prezes naszego Miasta! No i to wszystko oczywiście mobilizuje nas do jeszcze lepszej pracy na rzecz naszej europejskiej ojczyzny, partii i jej funkcjonariuszy. Wie Pani, świat składa się nie tylko z czytelników "Fakt"-u. Ukłony.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-01-2012) irysek :
szkoda tylko, ze na tym portalu internauci nie mogą słowa pisnąć!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-01-2012) Internautka ci ja :
Rzeczywiście, cóż za sukces!! Tarnów kontra reszta... powiatu (no dobrze, byłego województwa)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-01-2012) Han Solo :
Ten rzekomy ranking to reklama pewnej firmy z Tarnowa współpracującej z urzędem miasta. Zauważcie, że dużo lepsza jest strona Wojnicza, która w rankingu w ogóle nie została wspomniana.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-01-2012) Tak ? :
łatwość znalezienia informacji? pijar na maxa gorzej jak za komuny, tamci przynajmniej prostemu ludowi słuzyli . , ludzie mówie wam REFERENDUM i przegonić darmozjadów co hustaja się za prawie 13 tys miesięcznie a pracownikowi w szkole musi wystarczyć 1100 zł miesięcznie i jeszcze te szkoły i przedszkola likwidują. Mieszkańcy Tarnowa zmadrzejcie wreszcie !!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-01-2012) irysek :
no właśnie...a co z tymi przedszkolami? mówiła władza, że jak plany ministerialne się zmienią..a już oficjalnie wiadomo , że się zmieniły to zostawi ze dwa przedszkola..a teraz Rychu jakiś zamknięty w sobie się zrobił:))) jakoś nic na ten temat nie słychać..czyżby już zmienił plany...może jakieś media podjęły by się tego tematu?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-01-2012) do "irysek" :
ciiiiiii...... nie przeszkadzaj - liczą. Przesież ,mówili/pisali, że jak ministerstwo zmieni plany to przeliczą jeszcze raz. Pytanie tylko co liczą i na co???? przeliczą!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-01-2012) irysek :
oż psia jego mać!!!!:)....ile można liczyć???..baterie w kalkulatorach im wysiadły???:)))

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-01-2012) Kazek :
Trzeba pług kupić, bo ktoś to musi zaorać.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl