To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Parlamentarzyści wspierają żużel i inne sporty motorowe (komentarz)    -   13/1/2012
Nowy zespół parlamentarny
Promocja sportów motorowych takich jak żużel, rajdy samochodowe i motocyklowe, a także karting to główne cele powołanego w czwartek, 12 stycznia, Parlamentarnego Zespołu ds. Sportów Motorowych. W skład prezydium wchodzi, jako przewodniczący, tarnowski poseł Robert Wardzała.

Ogloszenie
>

Zespół, do którego akces zgłosiło już ponad 20 parlamentarzystów z różnych klubów parlamentarnych, to zupełnie nowa inicjatywa obejmująca swoją formułą wszystkie najważniejsze sporty motorowe, a nie tylko - jaka to było w ubiegłej kadencji – żużel – czytamy w nadesłanej informacji. Wśród najważniejszych zadań ujętych w regulaminie pracy zespołu znalazło się m.in. opiniowanie projektów dla komisji sejmowych i senackich oraz agend rządowych, współpraca z Polskim Związkiem Motorowym, klubami sportowymi oraz innymi organizacjami pozarządowymi prowadzącymi działalność związaną ze sportami motorowymi, podejmowanie inicjatyw zmierzających do poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.
W skład prezydium zespołu wchodzą: poseł Robert Wardzała (przewodniczący) oraz trzech wiceprzewodniczących Łukasz Borowiak, Robert Dowhan (prezes ZKŻ Zielona Góra) , Tadeusz Tomaszewski. Kierowanie pracami zespołu nieprzypadkowo powierzono Robertowi Wardzale. Przed laty jako zawodnik Unii Tarnów dwukrotnie zdobywał on Drużynowe Mistrzostwo Polski na Żużlu.

Jednym zdaniem
Już się kiedyś na ten temat wypowiadałem, bodaj przy okazji konferencji prasowej PiS, ale powtórzę: Parlament nie jest miejscem, którego celem jest skupianie się w kółka zainteresowań ani hodowców kanarków, ani sympatyków żużla, ani fanów gry w bierki; widocznie jednak nasi parlamentarzyści zajmowanie się poważnymi sprawami mają zakazane.
MP

Foto: wikipedia, Kpalion
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 9)Dodaj komentarz
(13-01-2012) eryk :
Tylko tym pan WARDZAŁA jako tako potrafi się zajmować doradcy zostali w Tarnowie.Bliżej następnych wyborów znów ich zatrudni1!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-01-2012) kibic :
Już w tamtym roku pisało w TEMI że żużel musi wiązać się z nazwiskiem Wardzała ( nawet kosztem wyników) aby junior mógł dostać się na ul. Wiejską i dostał się tam aby rozwijać swe zainteresowania. Mógł pomóc ratować szkołę jako radny i tam rozwijać swoje hobby.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-01-2012) taaa :
zawsze beda zazdrosnicy ktorym nic nie pasuje

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-01-2012) cc :
wyjątkowo zgadzam się z komentarzem MP, przynajmniej jego częścią :-) Koniec świata bliski :-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-01-2012) J-23 :
No tak. Umiejętność jazdy pojazdem mechanicznym bez hamulców w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, będzie "rozwijana" na forum parlamentu i to za jedyne marne ok. 12 000 zł brutto średniego wynagrodzenia panów parlamentarzystów. Biorąc pod uwagę fakt braku innych problemów w tym kraju określanym mianem "zielonej wysepki" serdeczne gratuluję Wyborcom tych panów (w szczególności prawnika Roberta) ich jakże trafnych wskazań przy urnie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-01-2012) bardzo dobrze :
Ciesze sie ze ktos z Tarnowa zostaje zauwazony i doceniony na tak szerokim formu. Wierze ze bedzie dzialal przynajmniej tak jak do tej pory dla mieszkancow naszego miasta i regionu. Oprosz tego nowa funkacj napewno pozwoli mu przekazac doswiadczenie w zakresie sportow motorowych na poziomie ministerstw itd.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-01-2012) do bardzo dobrze :
Z Tarnowa to był Aleksander Grad który załatwił inwestora z Kataru dla stoczni , i co stocznie stoja do dziś ,a on ma się dobrze. Tacy to politycy z Tarnowa . są tylko do podnoszenia ręki o odpowiedniej porze , tak jak radni z PO i Tarnowian w naszej Radzie Miasta, a wiem co pisze bo to widziałam na własne oczy .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-01-2012) zenua :
Faktycznie ogromny sukces posla zuzlowca, dzieki temu dobrobyt zagosci w Tarnowie, wszyscy beda mieli prace i znowu beda sie usmiechac. A to wszystko dzieki mistrzowi PR i jego swicie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-01-2012) śmiech :
Sport? Chyba żartujecie... jaki sport, co to ma wspólnego ze sportem? Może jeszcze tysiącom dzieciaków rodzice będą fundować motocykle, bo nie mają poważniejszych wydatków... jak się chcecie brać za sport to macie co robić, leży szkolenie tysięcy dzieciaków, weźcie się za PZPN wreszcie i skopcie im tyłki.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl