To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kolejne zatrzymania w narkobiznesie    -   18/1/2012
Rozpracowali grupę przestępczą
Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością przeciwko Życiu i Zdrowiu tarnowskiej Komendy Miejskiej dokonali zatrzymania kolejnych 5 osób, związanych z rozpracowywaną od kilku miesięcy przez tarnowską policję grupą, zajmującą się dystrybucją środków odurzających. Zatrzymani wprowadzili na lokalny rynek 38,5 kg marihuany i 13 kg amfetaminy, o czarnorynkowej wartości 1,5 mln złotych. Grozi im do 15 lat pozbawienia wolności. Śledztwo w sprawie nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Tarnowie.

Ogloszenie
>

Jak informuje o sukcesie tarnowskich stróżów prawa rzecznik KMP Tarnów Olga Żabińska, wczoraj (17 stycznia) nad ranem do mieszkań członków grupy weszli policyjni antyterroryści.
W wyniku ich działań zatrzymanych zostało 5 tarnowian, w wieku 32 – 47 lat.
W trakcie przeszukań policjanci zabezpieczyli m.in. ok. 100 porcji amfetaminy i marihuany, akcesoria związane ze sprzedażą narkotyków, telefony komórkowe, pieniądze, pojedyncze sztuki amunicji oraz dokumenty.
Mężczyźni powiązani są z grupą rozprowadzającą od stycznia 2010 roku, na lokalnym rynku marihuanę i amfetaminę. Jej członkowie od jesieni ubiegłego roku byli sukcesywnie zatrzymywani przez policję.
W ciągu 2 lat wprowadzili do obrotu 38,5 kg marihuany i 13 kg amfetaminy, o wartości 1,5 mln złotych.
Mężczyźni usłyszeli zarzuty udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej środków odurzających, czyniąc z tego zajęcia stałe źródło dochodu.
Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 15.
W dniu dzisiejszym zostaną doprowadzeni do Prokuratury Okręgowej w Tarnowie, która nadzoruje śledztwo w tej sprawie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(22-01-2012) czarnulka :
w polowie to sa bzdury...sami nie macie o czym pisac to szukacie sensacji...oni wyjda wczesniej czy pozniej...a w miedzy czasie gorsze rzeczy sie dzieja...brawooo dla naszych strozow prawa...przeciez...dokonali sukcesu...porazka ....wezcie sie zastanówcie co wy piszecie....ciekawe kto sie tak posypał...brawo dla konfidenta farmazoniaza....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl