To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Rekrutacja na studia magisterskie    -   24/1/2012
WSB-NLU zaprasza
Otwarty został nabór na dwuletnie Studia Uzupełniające Magisterskie z dyplomem WSB-NLU, realizowane w znacznej części w TARNOWIE przez sądecki Wydział Przedsiębiorczości i Zarządzania. Jak czytamy w nadesłanej informacji, dla maksymalnego uwzględnienia potrzeb i oczekiwań studentów, przyjęto wygodną formułę studiów wspomaganych internetowo oraz zajęć praktycznych (ćwiczenia, konwersatoria) prowadzonych pod opieką dydaktyków w Tarnowie.

Ogloszenie

Wyjątkową korzyścią z podjęcia studiów w ramach przedstawionej oferty jest możliwość rozpoczęcia nauki jeszcze przed uzyskaniem dyplomu ukończenia studiów I stopnia.

W bieżącym roku akademickim oferta obejmuje dwie specjalności:

1. Psychologia zarządzania - specjalność uruchamiana w odpowiedzi na liczne prośby absolwentów i studentów, w części specjalizacyjnej realizowana od marca 2012  wyłącznie w Tarnowie.
Wykłady i ćwiczenia z przedmiotów specjalnościowych oraz ćwiczenia z przedmiotów kierunkowych prowadzone będą przy udziale dydaktyków w kampusie tarnowskim. Uzupełnieniem ćwiczeń będą zajęcia realizowane na platformie edukacyjnej. Wykłady wspólne dla całego kierunku prowadzone będą dwutorowo zarówno na platformie edukacyjnej jak i fizycznie na Uczelni w Nowym Sączu.
WSB-NLU zapewnia organizowanie dodatkowych konsultacji w ramach seminarium magisterskiego w siedzibie naszego Kampusu.

2. Współczesna rachunkowość - ćwiczenia z przedmiotów specjalnościowych oraz ćwiczenia z przedmiotów kierunkowych prowadzone będą przy udziale dydaktyków w kampusie tarnowskim.
Uzupełnieniem ćwiczeń będą zajęcia realizowane na platformie edukacyjnej. Wykłady prowadzone będą dwutorowo zarówno na platformie edukacyjnej, jak i fizycznie na Uczelni w Nowym Sączu.

Uczelnia zapewnia organizowanie dodatkowych konsultacji w ramach seminarium magisterskiego w siedzibie Kampusu oraz prosi nie odwlekać w czasie składania dokumentów, ponieważ właściwe zaplanowanie zajęć wymaga wiedzy na temat liczebności grup.

Informacje: (14) 632 62 12; (14) 632 62 41.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl