To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na wystawę i warsztaty malarskie    -   25/1/2012
Wystawa w TUTW
Warsztaty malarskie to jedna z oferty edukacyjnej jaką proponuje seniorom Tarnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku działający w strukturach Fundacji „Kromka Chleba” w Tarnowie. Warsztaty prowadzone są w ramach Klubu Seniora i odbywają się raz w tygodniu w poniedziałek od godziny 15.00 do 17.00. 20 stycznia, podczas opisywanego przez nas wieczoru kolęd, miał miejsce wernisaż prac uczestników warsztatów.

Ogloszenie
>

Celem warsztatów jest odkrywanie twórczych możliwości jako alternatywy dla wolnego czasu, odkrywanie rzeczywistości poprzez własną aktywność, kreatywność i oryginalność, wzbogacanie doznań, poszerzanie pola doświadczeń, rozładowywanie napięć, kompleksów i budzenie wiary we własne siły, poszukiwanie różnych środków ekspresji do wypowiadania się w formie artystycznej.
-Wiele z osób przychodzących na warsztaty plastyczne, tutaj dopiero w jesieni życia, odkryły swoje plastyczne zdolności. To bardzo ważne, by szukać w sobie nowych talentów przez całe życie i oddać się im, jeśli tylko czuje się taką wewnętrzną potrzebę - wyjaśnia Teresa Dyngosz, koordynator TUTW.
W prowadzeniu warsztatów seniorom pomagają wolontariuszki z Liceum Plastycznego w Tarnowie pod nadzorem artystycznym mgr Anny Śliwińskiej-Kukli.

Wymiernym efektem pracy był wernisaż prac, który odbył się w dniu 20.01.2012 r. w pracowni malarskiej TUTW w Tarnowie w trakcie wieczoru kolęd.
Na wystawie można było obejrzeć rozmaite techniki malarskie. Swoje prace pokazali: Henryk Mnich, Maria Hankieiwcz, Maria Niedzwiecka, Jerzy Noga, Józefa Łuczyńska, Teresa Mulowska, Teresa Jaglarz, Janina Piwowarczyk.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl