To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Paweł Kowal o przyszłości Unii Europejskiej    -   25/1/2012
Jaka przyszłość UE?
20 stycznia w PWSZ w Tarnowie na zaproszenie Rady Uczelnianej Samorządu Studentów, Studenckiego Koła Naukowego Lex oraz stowarzyszenia KoLiber odbyła się konferencja dotycząca przyszłości Unii Europejskiej, na którą zaproszono posła do Parlamentu Europejskiego Pawła Kowala, prezesa Instytutu Analiz Społeczno-Gospodarczych im. E. Kwiatkowskiego Jacka Pilcha i wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Tarnowie Grzegorza Kądzielawskiego. Tego samego dnia, jak pisaliśmy, Pawłowi Kowalowi wręczono statuetkę „Uskrzydlonego”. Przy tej okazji, w krótkiej rozmowie zapytaliśmy się eurodeputowanego, broniącego dotąd wielokrotnie Traktatu z Lizbony, jak w kontekście obecnych wydarzeń widzi przyszłość Unii Europejskiej. Jego zdaniem, nie ma przyszłości poza UE, ewentualność wystąpienia z niej jest „takim samym mitem jak to, że Unia może być federacją”. P. Kowal wierzy w zdolność do zreformowania się tego tworu, który wymaga dziś „kolejnej wielkiej regulacji, polegającej na tym, żeby zdjąć wszystkie regulacje do najniższego koniecznego poziomu”.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z eurodeputowanym Pawłem Kowalem :

Ogloszenie

M. Poświatowski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 5)Dodaj komentarz
(25-01-2012) do Kowala :
Panie Kowal zacznij Pan stapac samodzielnie po Ziemi Tarnowskiej, tacy goście jak Kadzielawski i Pilch tyko Panu pomogą w zniknieciu ze sceny politycznej.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-01-2012) Odkowalansky :
Spadaj chłopie i wracaj w zaścianek z któregoś jeszcze do końca nie wyszedł. Jak ty się znalazłes w Parlamencie Europejskim . A propos ...,zaistnieć rzeczywiście można tylko w Tarnówku ,bo tylko tutaj spadochroniarzom.... i śląskim i podkarpackim liże się zakompeksiona" jelita" tarnowska ...dno!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-01-2012) ucieszony :
Modlitwa członka/ sympatyka PiS: I jadu naszego powszedniego daj nam dzisiaj.......... Dwóm już się tu ulało. Na pewno tym sposobem zyskacie chłopaki sympatyków. Już się cieszę....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-01-2012) do Kowala :
Nie dostrzegasz że jesteś w nieodpowiednim towarzystwie. Jeden to zdrajca, a drugi to notoryczny pijak.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-01-2012) zrozpaczony :
.........., ale nas zbaw ode ‘ucieszonego’. Amen.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl