To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Sukces AZS PGNiG PWSZ Tarnów    -   26/1/2012
6 medali grapplingowców
22 stycznia br. w Bochni została rozegrana XVI edycja Amatorskiej Ligi MMA (ALMAA). Po raz pierwszy oprócz mieszanych sztuk walk, tłumnie zgromadzona widownia mogła oglądać również zmagania zawodników w formule „grappling”. Walki w tej dywizji zostały rozegrane według międzynarodowych przepisów CBJJ.

Ogloszenie
>

Świetnie w tym turnieju zaprezentowali się przedstawiciele AZS PGNiG PWSZ Tarnów zdobywając łącznie sześć medali. W grupie początkujących -87kg, pierwszą lokatę wywalczył Grzegorz Grochowiec pokonując w finale swojego klubowego kolegę Waldemara Padoła. Na drugim stopniu podium kat. – 73kg zaawansowani stanął Mateusz Michalik. Pierwsze miejsca zdobyli także: w kat. -80kg zaawansowani, Mateusz Łopatowski, a także w kat. -87kg zaawansowani Mariusz Pieńkowski, który w walce finałowej udowodnił swoją przewagę nad Dominikiem Olszewskim, również reprezentującym barwy tarnowskich akademików.
Warto dodać, że Mateusz Łopatowski i Mariusz Pieńskowski 10 marca staną w ringu podczas I Tarnowskiej Gali Mieszanych Sztuk Walki MMA NIGHT „THE BEGINNING”, która odbędzie się w hali sportowej przy ul. Gumniskiej. „Start w niedzielnym turnieju dla tej dwójki był jednym z elementów w okresie przygotowawczym do marcowej gali, tym bardziej cieszy mnie ich postawa i forma na tym etapie przygotowań. Obydwaj bardzo ciężko pracują i jestem pewny, że zrobią wszystko aby pokazać się z jak najlepszej strony przed tarnowską publicznością” - komentował Robert Wardzała, trener sekcji grapplingu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl