To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Warsztaty Improwizacji Kabaretowej    -   30/1/2012
Kabaret PUK i TCK zapraszają
W połowie lutego zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie PAKAdemia I Tarnowski Festiwal Kabaretowy, w którego programie odbędą się również warsztaty. Warsztaty Improwizacji Kabaretowej, poprowadzi kabaret PUK z Krakowa, zapraszamy na nie 16 i 17 lutego. Zapisy od 1 lutego. Koszt 30 zł (przewiduje się dwie grupy uczestników w wieku od 16 lat).

Ogloszenie
>

WARSZTATY IMPROWIZACJI KABARETOWEJ

Warsztaty improwizacji prowadzone przez Kabaret PUK są jednocześnie warsztatami rozwoju osobistego, zdobywaniem umiejętności wystąpień publicznych, jak również doskonałym sposobem na relaks. Doświadczeni improwizatorzy wprowadzą uczestników w tajniki sztuki improwizacji, która jest doskonałym i nowatorskim sposobem ćwiczenia umiejętności interpersonalnych i społecznych. Zajęcia otwierają na sytuacje nietypowe i uczą jak szybko podejmować decyzje i odpowiednio precyzować myśli. To umiejętności znacząco przyczyniające się do osiągnięcia sukcesu!

Doświadczenie sceniczne nie jest wymagane. Organizatorzy zapraszają zarówno młodych adeptów sztuki kabaretowej jak i wszystkich tych, którzy chcą:
- poznać tajemnice tworzenia takich programów, jak znane amerykańskie show komediowe Whose Line Is It Anyway,
- podnieść umiejętności współpracy i komunikacji w grupie,
- dowiedzieć się jak ćwiczyć spontaniczność i kreatywność,
- poznać tajniki pracy kabareciarza,
- nauczyć się podstawowych technik improwizacji niezbędnych w życiu prywatnym, na scenie i w biznesie,
- dowiedzieć się jak przełamywać tremę.

ZAJĘCIA OBEJMUJĄ m.in.:
Rozgrzewkę fizyczną oraz umysłową, gry ćwiczące kreatywność i koncentrację, pracę nad dykcją, głosem, ćwiczenia na integrację i współpracę w grupie, warsztat komunikacji i pracy w zespole, ćwiczenia pobudzające wyobraźnię, spontaniczność, zwalczające autocenzurę i tremę, gry improwizacyjne i aktorskie, dobrą zabawę!

INFORMACJE O PROWADZĄCYCH: Zajęcia prowadzą członkowie krakowskiego Kabaretu PUK - ciekawe osobowości sceniczne, założyciele jednej z pierwszych grup improwizujących w Polsce - AD HOC. To spotkanie Cię zainspiruje!!! (Więcej na: www.kabaret-puk.art.pl)

Opinie uczestników:
„Warsztaty kabaretowe, a właściwie „warsztaty sceniczne „na wesoło” są świetną propozycją dla wszystkich zainteresowanych rozwojem własnej kreatywności (ruchowej, dźwiękowej, w relacjach z ludźmi).
Artyści z PUK-a przygotowali solidny, 2-dniowy, zestaw ćwiczeń aktorskich, choreograficznych, reżyserskich i dynamizujących grupę. Prowadzili zajęcia z wielkim zaangażowaniem, w dużym tempie i wszystkie polecenia wykonywali wspólnie z uczestnikami (przy okazji dając pokaz swojego talentu).
Na zakończenie warsztatów, uczestnicy wzięli udział we wspólnym spektaklu dla publiczności i, wydaje się, że nikogo nie zanudzili.”
(Wojtek Kucharski, Fundacja NADwyraz)
„Super jestem bardzo, bardzo zadowolony! Formuła dwóch dni warsztatów połączonych z późniejszym pokazem to świetny pomysł. Kabaret PUK prowadzi zajęcia w profesjonalny sposób, nie jeden szkoleniowiec mógłby się od nich czegoś nauczyć. Impreza warta swojej ceny. Wady? Brak!” (Michał Skaza, inżynier).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl