To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   11 lutego: koncert w klubie Kotłowania    -   31/1/2012
MuzycznyTarnow.pl zaprasza
11 lutego w klubie Kotłownia (ul. Urszulańska 16) odbędzie się koncert rockowy, na którym wystąpią: Tearing Snout (Czarna), New Gephard (Rymanów), Black Jack(Kraków). Na koncert, który odbędzie się o godz. 19:30 zaprasza portal MuzycznyTarnow.pl. Wstęp (dla osób w wieku od 16 lat) – 8 zł i 5 zł (z legitymacją szkolną).

Ogloszenie
>

Tearing Snout - zespół założony stosunkowo niedawno, działający od sierpnia 2010 roku. Starający się przeznaczyć każdą wolną chwilę na granie i komponowanie utworów. Gatunek muzyczny, w którym zespół się obraca to hard rock.
Tearing Snout Facebook - http://www.facebook.com/pages/Tearing-Snout/120566584670129?ref=ts

New Gephard - stworzono na fundamentach grupy Gepard Chaster, działającej na początku lat 90. W 2010 współzałożyciel Gepard Chaster, Wojtek Maślany postanowił reaktywować stary zespół. Zespół gra hard rock, czasem heavy metal zaczerpnięty z lat 90.
Grupa ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów z takimi zespołami jak KSU, Maska, Krusher, Steel Velvet. Zespół posiada własną salę prób oraz studio nagrań o nazwie Fatum. Pomaga młodym zespołom udostępniając salę i sprzęt za symboliczną opłatą. Realizuje nagrania demo początkujących zespołów. New Gephard wykonuje swój autorski materiał, z którego kilka utworów pojawi się na nagrywanym obecnie demo.
New Gephard Facebook - http://www.facebook.com/newgephard

Black Jack - Powstał w listopadzie 2010 roku w Krakowie. Skład zespołu tworzą: Paweł Kluczewski- wokal, gitara; Łukasz Mackoś – gitara solowa; Rafał Berkowicz – gitara basowa; Krzysztof Nowakowski – perkusja. Muzyka zespołu to przede wszystkim szeroko pojęty hard rock. BlackJack to mocny męski wokal w połączeniu z ostrymi gitarowymi riff’ami i energiczną sekcją rytmiczną. Muzycy Black Jack udzielają się również w innych projektach muzycznych. W związku z tym członkowie BlackJack mają bardzo duże doświadczenie sceniczne. Występowali wielokrotnie na różnych scenach w kraju i za granicą przed czołówką polskiej i zagranicznej sceny rockowej/metalowej.
W lutym 2011 roku zespół nagrał swój pierwszy materiał, który znalazł się na singlu “Hangover Rhapsody”. W najbliższym czasie zespół planuje wydać debiutancki longplay “Ride On”, który powstał w “Rapid Fire” Studio w Krakowie. Największym osiągnięciem i wyróżnieniem dla zespołu jest wygrana w finale eliminacji do XVII Przystanku Woodstock w 2011 roku oraz koncert na dużej scenie na tym najpiękniejszym festiwalu świata!
Black Jack Facebook - http://www.facebook.com/blackjackpolska?ref=ts&sk=wall

Foto: Black Jack
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(01-02-2012) Oburzony :
Ten Klub nie powinien wogóle działać. To skandal. I hańba. Po pierwsze muzyka przeszkadza mieszkańcom. Jak spać, kiedy za ścianą ładują basy. Po drugie loklal znajduje się koło miejsca pamięci, w sąsiedniej kamienicy miało swoją siedzibę Gestapo, jest tam też tablica pa,iatkowa. Młodzież wychodzi pijana, drze się niemiłosiernie. A Izba Rzemieślnicza ma w nosie mieszkańców Urszulańskiej i wynajmuje lokal pod taką działalność.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl