To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Rekolekcje Wielkopostne Klubu Inteligencji Katolickiej    -   02/4/2012
Kwiecień w KIK
Od Rekolekcji Wielkopostnych rozpoczyna się kwiecień w tarnowskim Klubie Inteligencji Katolickiej. 3 kwietnia o godz. 18:00 odbędzie się msza święta i konferencja „Patrzeć na świat oczami Boga – oczy starszego, czyli o pokorze i „widzeniu” nieskończoności”. Poza tym, m.in. odbędzie się spotkanie poświęcone problemowi dobrej modlitwy, wykład w 400. rocznicę śmierci księdza Piotra Skargi i „Dzień patrona KIK” - dr Paweł Skorut (IPN Kraków) mówić będzie o biskupie Jerzym Ablewiczu w dokumentach komunistycznej bezpieki.

Ogloszenie

Wszystkie spotkania, o ile nie jest to zaznaczone inaczej, odbywają się w siedzibie Klubu – Rynek 24 i rozpoczynają się o godz. 18:00.

3 kwietnia, wtorek
REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE – msza święta i konferencja III: „Patrzeć na świat oczami Boga!?” - „Oczy starszego – czyli o pokorze i „widzeniu” nieskończoności – ks. dr Władysław Szewczyk.
12 kwietnia, czwartek
Dbajmy o zdrowie: „”Zespół suchego oka” - lekarz med. Witold Tarkowski –okulista, lek. med. Marta Owczyńska dyrektor Centrum Medycznego KOLMED, mgr Anna Błaszczyk Tyszka asystent Zakładu Pielęgniarstwa PWSZ.
13 kwietnia, piątek, Katedra, godz. 17:00
Klubowa cicha adoracja Najświętszego Sakramentu
17 kwietnia, wtorek
400. rocznica śmierci ks. Piotra Skargi: msza święta i wykład dr Marka Smoły, dyrektora IV LO w Tarnowie „Ksiądz Piotr Skarga – hektor kaznodziejstwa polskiego”.
20 kwietnia, piątek
Spotkanie modlitewne: „Jak dobrze się modlić? - kilka praktycznych wskazówek” - wykład ks. bp dr Władysława Bobowskiego.
24 kwietnia, wtorek
DZIEŃ PATRONA KIK - „Biskup Jerzy Ablewicz w dokumentach komunistycznej bezpieki” - wykład dr Pawła Skoruta (IPN Kraków). Spotkanie rozpoczyna się mszą świętą.
25 kwietnia, środa
Walne zebranie sprawozdawcze.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl