To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kolejna edycja konkursu dotyczącego estetyki budynków    -   03/4/2012
Kanon Architektury
Rusza trzecia edycja konkursu pod nazwą „Kanon Architektury” - poinformował tarnowski magistrat. Celem jest propagowanie estetycznego wyglądu budynków położonych na terenie miasta oraz kształtowanie postawy współodpowiedzialności mieszkańców za estetykę i wizerunek Tarnowa. Zgodnie z regulaminem, konkurs w bieżącym roku organizowany jest w kategorii „najładniejsza reklama”.

Ogloszenie

Do udziału w konkursie zapraszamy właścicieli budynków znajdujących się na terenie Tarnowa, którzy w okresie od dnia 1 stycznia 2011 r. do dnia 31 grudnia 2011 r. wykonali montaż nowej reklamy. Zgłoszenia do konkursu należy składać w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Tarnowa przy ul. Nowej 4 w Tarnowie w terminie do 30 kwietnia 2012 r.

Na właścicieli trzech najlepszych reklam wybranych przez Komisję Konkursową czekają wyróżnienia w kwocie tysiąca złotych. Szczegółowe zasady konkursu określa regulamin.

Na zdjęciu: kamienica przy ul. Brodzińskiego 30 – wyróżniona w 2010 roku I nagrodą dla pani Ewy Szczutowskiej w kategorii: „najładniejsza elewacja lub iluminacja budynku, którego właścicielem jest osoba fizyczna”
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl