To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Strażnicy miejscy znów dla Afryki    -   03/4/2012
Z pomocą dzieciom...
Tarnowscy Strażnicy Miejscy po raz kolejny pomagają dzieciom z Czarnego Lądu. Jak informuje magistrat, funkcjonariusze przygotowali jedenaście dwudziestokilogramowych paczek z zabawkami, odzieżą, mydłem i proszkami do prania. Podarki lada chwila zostaną wysłane do szpitala misyjnego, w miejscowości MPANSHYA w Zambii. Pracują tam Siostry Boromeuszki Mikołowskie.

Ogloszenie

Misjonarki pełną poświęcenia pracą na rzecz ludzi potrzebujących pomocy, codziennie walczą o ocalenie każdego ludzkiego życia. Środki finansowe jakimi dysponują są zbyt małe w obliczu otaczającej je biedy, cierpienia i chorób.

Przypomnijmy, akcję pomocy szpitalowi misyjnemu strażnicy rozpoczęli w sierpniu 2008 roku. Do tej pory, na Czarny Ląd, wysłali 32 dwudziestokilogramowych paczek z różnymi artykułami. Funkcjonariusze zapewniają, że to nie koniec pomocy afrykańskim dzieciom i już myślą o przygotowaniu następnych darów.

Osoby zainteresowane pomocą szpitalowi misyjnemu i afrykańskim dzieciom, strażnicy zapraszają do obejrzenia stron internetowych www.adopcjaserca.pl oraz sercedlaafryki.pl, na których znajdują się informacje na temat życia na misji oraz opis sposobów wsparcia szpitala misyjnego.

Foto: P. Topolski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl