To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Polska (Tarnów) wg Kreta 15 kwietnia w TVP INFO!    -   03/4/2012
Dziennikarze w Tarnowie
W minioną sobotę w Tarnowie gościła ekipa programu "Polska według Kreta" z Jarosławem Kretem na czele. Jak informuje dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji Marcin Pałach, w Tarnowie filmowano m.in. stare miasto, ratusz z mechanizmem zegarowym, tańce cygańskie i ekspozycję romską w Muzeum Etnograficznym. Ponadto w programie znajdzie się wywiad z mieszkańcami miasta, Park Strzelecki z mauzoleum gen. J. Bema, występ tarnowskich cheerleaderek, sekcja żużlowa, jedna z najwyższych ścian wspinaczkowych w kraju a także tarnowskie smaki: tertilówka, tarninówka i szpada hetmana Jana Tarnowskiego. Natomiast tydzień wcześniej, w Tarnowie gościła ekipa dziennikarzy magazynu pokładowego PKP Intercity "W podróży" przygotowująca materiał o Polskim Biegunie Ciepła do kwietniowego wydania magazynu. Dziennikarze zwiedzali poza ścisłym Centrum miasta również powozownię w Klikowej oraz przedwojenną zabudowę Mościc.

Ogloszenie
>

"Polska według Kreta" to cykliczny program telewizyjny na antenie TVP INFO. Od początku cyklu - września 2011 r nakręcono ponad 20 odcinków. Prowadzącym program jest Jarosław Kret - autor licznych reportaży i filmów dokumentalnych. Od kilku lat prezenter prognozy pogody w TVP, laureat "Telekamery" 2012 w kategorii Prezenter pogody.
"W podróży", kolorowy, bezpłatny miesięcznik pokładowy PKP Intercity o nakładzie 35 tys. egz. dostępny w pociągach najwyższej klasy: EX, IC. Twarzą miesięcznika jest p. Elżbieta Dzikowska - wybitna podróżniczka, historyk sztuki, sinolog, reżyser i operator filmów dokumentalnych.

Efekt wizyt dziennikarzy w Tarnowie:
"Polska według Kreta", TVP INFO, niedziela 15 kwietnia o godz. 9.00 oraz po emisji na http://www.tvp.pl/styl-zycia/podroze/polska-wedlug-kreta
"W podróży" - artykuł w wydaniu kwietniowym oraz po publikacji na http://www.wpodrozy.eu

Pomoc logistyczną i merytoryczną dziennikarzy zapewnił Wydział Marki Miasta wraz z Tarnowskim Centrum Informacji. Nieocenioną pomoc okazali: Muzeum Okręgowe w Tarnowie, TOSIR, Żużlowa Sportowa Spółka Akcyjnej Unia Tarnów, LKJ Klikowa, Państwowa Straż Pożarna oraz restauracje Tatrzańska i Tarnovia.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl