To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Grapplingowcy z sukcesami rozpoczęli sezon    -   04/4/2012
Sportowa PWSZ
Bardzo dobrze rozpoczęli sezon startowy grapplerzy AZS PGNiG PWSZ Tarnów. W zorganizowanych w Jaworznie zawodach Pucharu Polski w Ju-Jitsu oraz Pucharze Polski Południowej w MMA i Brazylijskim Ju-Jitsu wystartował Artur Orliński, który w swoje kategorii wagowej (-73 kg) zajął pierwsze miejsce.

Ogloszenie
>

Artur w pierwszym pojedynku dywizji BJJ NO-GI pokonał przed czasem Łukasza Kubieńca ( Oktagon Team). W drugiej walce jego przeciwnik musiał wycofać się z turnieju z powodu kontuzji, tym samym Orliński awansował do finału. Po zaciętym boju popularny „Bestia” zdobył złoto zwyciężając Oliwiera Bula na punkty.

Dobra dyspozycja Artura cieszy, tym bardziej, że już w kwietniu mają się odbyć Mistrzostwa Polski ADCC.

Tydzień po zawodach w Jaworznie, w podkrakowskiej Skale odbyły się zawody Pucharu Polski w Grazylijskim Ju-Jitsu oraz Pucharu Polski w Grapplingu. Zawodnicy AZS PGNiG PWSZ Tarnów wywalczyli na nich siedem medali.

W pierwszym dniu najlepiej spisał sięjunior Adam Tokarski, który zdobył złoto w BJJ w kategorii -79kg. Na trzecim miejscu w kategorii -94,3kg uplasował się Wojciech Kapias. Drugi dzień pucharowych zmagań przyniósł tarnowskim akademikom kolejne sukcesy. Grapplerzy w wieku juniora Michał Zdzarski (-66kg) i Adam Tokarski (-77kg), zajęli kolejno drugie i trzecie miejsce. Podobnie było wśród seniorów-amatorów, Tomasz Marek (-84kg) był drugi, a Tomasz Szwed (-71kg) trzeci. Zdaniem trenera, Roberta Wardzały najlepiej zaprezentował się Dominik Olszewski, który po walkach z wymagającymi przeciwnikami zajął trzecie miejsce wśród seniorów (-84kg).

Cieszy wysoka forma zawodników sekcji grapplingu AZS PGNiG PWSZ Tarnów, którzy już w kwietniu mają wystartować w Mistrzostwach Polski ADCC.

Sekcja odnosi również sukcesy w sporcie akademickim. W zorganizowanych w Białymstoku zawodach eliminacyjnych do Akademickich Mistrzostw Polski w judo mężczyzn, awans do finału wywalczyli studenci tarnowskiej PWSZ: Arkadiusz Michalik (-84kg) i Szymon Dulęba (-60kg).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl