To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wkrótce zastępcza organizacja ruchu w rejonie ulicy Nowodąbrowskiej    -   04/4/2012
Zmiany w organizacji ruchu
Uwaga, będą pewne utrudnienia w ruchu. Jak informuje tarnowski magistrat, zgodnie z dokumentacją przekazaną do uzgodnień przez DRAGADOS S.A. Biuro Budowy Autostrady A4 Wierzchosławice – Krzyż w rejonie budowanego połączenia istniejącej ulicy Nowodąbrowskiej z jej nowym przebiegiem planowane jest wprowadzenie zastępczej organizacji ruchu na czas wykonywania tego włączenia. Ponadto jeszcze w tym miesiącu rozpoczną się prace związane ze sprawdzeniem posadowienia fundamentów wiaduktu kolejowego w pasie drogowym ulicy Krakowskiej. Oznacza to pewne utrudnienia związane ze zmianą w organizacji ruchu. Szczegóły poniżej.

Ogloszenie

Wkrótce zastępcza organizacja ruchu w rejonie ulicy Nowodąbrowskiej
Uwaga, będą pewne utrudnienia w ruchu. Zgodnie z dokumentacją przekazaną do uzgodnień przez DRAGADOS S.A. Biuro Budowy Autostrady A4 Wierzchosławice – Krzyż w rejonie budowanego połączenia istniejącej ulicy Nowodąbrowskiej z jej nowym przebiegiem planowane jest wprowadzenie zastępczej organizacji ruchu na czas wykonywania tego włączenia. Będzie ona polegała na skierowaniu przejazdu z ulicy Nowodąbrowskiej w ulicę Cmentarną, następnie poprzez nowo wybudowaną drogę i rondo na wiadukt drogowy nad autostradą i zjazd do ulicy Nowodąbrowskiej. Zmiana taka planowana jest w okresie od kwietnia do czerwca 2012r.
Trwają także uzgodnienia zastępczej organizacji ruchu dla 2 etapu budowy ronda u zbiegu ulic Al. Jana Pawła II i ulicy Błonie, które realizuje SKANSKA S.A. Zakres przebudowy wymaga zamknięcia przejazdu przez ulicę Błonie i skierowanie objazdu przez ulicę Nowodąbrowską, Cmentarną i nową drogę stanowiącą połączenie do Al. Jana Pawła II.

Wprowadzenie zmian w tym zakresie planowane jest w okresie od czerwca do sierpnia 2012r. Terminy wprowadzenia poszczególnych organizacji ruchu podane będą w późniejszym terminie, po zgłoszeniu wykonawców o gotowości do robót.

Utrudnienia na Krakowskiej – na czas robót przy wiadukcie kolejowym
Jeszcze w tym miesiącu rozpoczną się prace związane ze sprawdzeniem posadowienia fundamentów wiaduktu kolejowego w pasie drogowym ulicy Krakowskiej. Oznacza to pewne utrudnienia związane ze zmianą w organizacji ruchu.
Przejazd możliwy będzie tylko jednym pasem ruchu. Wjazd na poszczególne pasy kierowany będzie znakami drogowymi, w zależności od miejsca wykonywanych odkrywek. Roboty realizuje PKP w ramach przygotowania do przebudowy wiaduktu.

Dokładny termin wprowadzenia zmian w organizacji ruchu podany będzie w późniejszym terminie, po zgłoszeniu wykonawcy o gotowości do robót.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl