To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Będzie bezpieczniej na skrzyżowaniu ulic Ks. Sitki i Goldhammera    -   05/4/2012
Piesi bezpieczniejsi...
W najbliższych dniach w tym miejscu montowane będą tzw. wyniesione przejścia dla pieszych. Pojawią się one na obu jezdniach od strony najazdu wraz z koniecznym oznakowaniem pionowym. To efekt wspólnej pracy Policji, zarządzającego ruchem i zarządcy drogi w Centrum Usług Ogólnomiejskich Urzędu Miasta Tarnowa – poinformował magistrat.

Ogloszenie

Takie rozwiązanie ma poprawić bezpieczeństwo w ruchu drogowym. W ciągu ulicy Sitki kierowcy mają bowiem skłonność do przekraczania dozwolonej prędkości. Tego typu rozwiązanie funkcjonuje już na skrzyżowaniu ulic Mościckiego i Reymonta, skutecznie zmuszając zmotoryzowanych do ograniczenia prędkości do wartości umożliwiającej bezpieczne pokonanie progu.

Na skrzyżowaniu Sitki i Goldhammera, w ubiegłym miesiącu, doszło do wypadku śmiertelnego z udziałem pieszego. Zawsze po tego rodzaju zdarzeniach do pracy przystępuje komisja powypadkowa złożona z przedstawicieli Policji, zarządzającego ruchem oraz zarządcy drogi. Po jej wnioskach zawsze możliwe są korekty, zmiany lub uzupełnienia istniejącego stanu organizacji ruchu. Wszystko po to, by na ulicach było bezpiecznie. Reszta zależy już od rozsądku użytkowników dróg.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(07-04-2012) bardzo :
„Zawsze po tego rodzaju zdarzeniach do pracy przystępuje komisja powypadkowa złożona z przedstawicieli Policji, zarządzającego ruchem oraz zarządcy drogi. Po jej wnioskach zawsze możliwe są korekty, zmiany lub uzupełnienia istniejącego stanu organizacji ruchu. Wszystko po to, by na ulicach było bezpiecznie” Przyznam,ze słowa te przeczytałem ze zgrozą. Bo jasno z nich wynika,że DOPIERO, kiedy ktoś poniesie śmierć,mozliwe są zmiany w organizacji ruchu.A w tym konkretnym przypadku wiedziano od dawna ,że to miejsce wyjatkowo niebezpieczne.Ale nie zrobiono nic:mozna zatem powiedzieć, ze czekano na smierć,by zmiany wprowadzić. Nie za późno?Uważam,ze teraz kolej na prokuraturę: powinna z urzędu prowadzić dochodzenie w sprawie tragicznego w slutkach ZANIECHANIA odpowiedncih działan korygujacych organizacje ruchu w tym miejscu. Najpierw w sprawie,a potem przeciko instytucji winnej tego ewidentnego zaniedbania!Jeśłi tak się nie stanie,namawiałbym rodzinę ofiary do wniesienia takiej skargi.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-04-2012) jerzy mieszkaniec :
Mało tego. przejazd na wprost z ul Goldhammera przez ul Sitki do ul Poniatowskiego winiem byc zamknięty a na rogu ul Goldhammera i ul sitki ustawiony znak nakazu skrętu w prawo. Wjazd z ul Sitki w ul Ponatowskiego winien być realizowany ul . Wigury do Brodzińskiego i dalej wprawo w ul Sitki z możliwością skretu w lewo w ul. Poniatowskiego i Sitki

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl