To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zbiornik Skrzyszów już za dwa lata    -   05/4/2012
Umowa podpisana
W tarnowskiej agendzie Urzędu Marszałkowskiego, w obecności wicemarszałka województwa Romana Ciepieli i członka zarządu Stanisława Sorysa, podpisano umowę dotyczącą poprawy bezpieczeństwa powodziowego w regionie. Sygnatariuszami porozumienia w sprawie budowy zbiornika retencyjnego Skrzyszów są Małopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych oraz wykonawca inwestycji. Zbiornik ma być gotowy już za dwa lata.

Ogloszenie

Projekt zakłada m.in. wykonanie zapory, wieży żelbetowej, profilowanie koryta oraz instalację systemu ostrzegania na wypadek awarii zapory i aparatury kontrolno-pomiarowej. Aby zapewnić prawidłową gospodarkę na zbiorniku wykonane zostaną dwie drogi o łącznej długości 3 km. Wybudowana zostanie także linia energetyczna, która posłuży do oświetlenia i zasilania urządzeń.
-Budowa zbiornika retencyjnego w Skrzyszowie spowoduje poprawę bezpieczeństwa powodziowego także w samym Tarnowie. Bardzo kibicujemy tej inwestycji – podkreślał podczas spotkania zastępca prezydenta Henryk Słomka – Narożański.

Koszt inwestycji to ponad 14,5 mln zł. 85% kosztów pokryją pieniądze z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, 15 % dołoży województwo. Wykonawcą inwestycji jest konsorcjum firm, którego liderem jest Budimex S.A.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 7)Dodaj komentarz
(06-04-2012) sympatyk :
Brawo Platforma Obywatelska!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-04-2012) cuda z ronda :
Water KTAlooooooooonia. Czy na grillach batyskafów zabłyszczą dumnie widły wieśwagena? Czy znów lusterko wsteczne będzie używane tylko do czesania wąsów? Czy strach przed spaleniem zaróweczki kierunkowskazu znów będzie na tyle silny, by go nie używać? Czy wbijanie się na chama z podporządkowanej dalej będzie w modzie? Tyle pytań, tyle watpliwości.......

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-04-2012) KTA do powyżej :
Przebaczam Tobie tą zniewagę i życzę wesołych świąt.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-04-2012) nieKTAaKT :
tak jakby Tarnów metropolią był :-) może się niektórzy mienią mieszkańcami metropolii a to pewnie dlatego , że w d***e byli i g***o widzieli. Pozdrawiam - prowincjusz z prowincjonalnej wiochy zwanej Tarnów gdzie niektórym posiadanie KT wystarcza do dobrego samopoczucia i co ważne dla małych klejnocików poczucie wyższości :-) Wesołego Alleluja

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-04-2012) r6 te sprawy :
Informacja: Wajcha z lewej strony kierownicy - dajesz ją w dół i uwaga uruchamisz kierunkowskaz w lewo . W góre w prawo. Informacja dla tych z wielkimi klejnotami bo 90% z was zmienia pasy ruchu zachowujac sie jak pod remiza na wsi . Proste prawda? Jak tak przyglądam się katalończykom to zastanawiam się nad wnioskiem do UE o dofinansowanie żaróweczek do kierunków. Bo jezeli nie używacie ich z oszczedności to już tylko czysta głupota i buractwo zostaje. Pamiętajta buractwo na drogach to tez grzech wesoli alleluja KTAtolicy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-04-2012) KTA do r6 :
Robisz z ludzi idiotow. Pycha to takze grzech.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-04-2012) kierowca :
Pewnie że szydzi, ale ma trochę racji. Nie ma nic gorszego i głupszego niż kierowca, który zamiar skręcenia najpierw sygnalizuje hamując, a dopiero w momencie kiedy skręca kierownicą włącza migacz. ROBI SIĘ NA ODWRÓT!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl