To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wiosenne spotkania zakochanych    -   10/4/2012
Zakochani w Tarnowie
Czy Tarnów może stać się dla zakochanych polską Wenecją? Oczywiście, że tak. A wszystko za sprawą nadchodzących wydarzeń i zaproszonych na nie gości z Polski –Mumio, Tomasza Zubilewicza z TVN, aktora Tomasza Schimscheinera i reżysera Macieja Piwowarczuka. Stowarzyszenie KANON zaprasza na trzy wyjątkowe spotkania, realizowane w ramach projektu „Zakochani w Tarnowie”. Pierwsze z nich – już 12 kwietnia.

Ogloszenie
>

Co łączy Tarnów i najwybitniejszego polskiego filozofa prof. Kazimierza Twardowskiego? Czy w Tarnowie można przeżyć zauroczenie i miłość, które do końca życia pozostają w pamięci i stają się natchnieniem i inspiracją? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć 12 kwietnia prezentując premierową sztukę teatralną pod tytułem „Miłość zapisana w pamiętniku". Na scenie gościnnie wystąpi Tomasz Schimscheiner, a główne role zagrają ... uczniowie tarnowskich szkół IV LO i ZST nr 1, którzy od lutego przygotowują się do tego przedstawienia. Dzięki współpracy z tarnowskimi reżyserami powstaje unikalne przedstawienie, opowiadające nieznaną historię z XIX wieku, która rozegrała się w Tarnowie. Premiera spektaklu 12 kwietnia w Centrum Sztuki Mościce o godz. 13.00.

Drugie to widowisko artystyczno - rozrywkowe pt. „Powtórka z geometrii miłości". Wezmą w nim udział znani w całej Polsce artyści kabaretowi: Jadwiga i Dariusz Basińscy oraz Jacek Borusiński z Mumio, którzy podpowiedzą jak zainteresować sobą ukochaną osobę i sprawić, by miłosny zachwyt przerodził się w gorące uczucie. Przed publicznością wystąpi też Tomasz Zubilewicz z wiosenną prognozą pogody dla zakochanych. A na koniec piosenki o miłości w wykonaniu zespołu „Monk”. Zapraszamy w sobotę, 14 kwietnia o godz. 18.00 do Tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego. Rezerwacja biletów na stronie www.zakochaniwtarnowie.pl.

Wiosenne spotkania zakochanych w Tarnowie zakończy wzruszająca opowieść filmowa o miłości młodych Polaków w trudnych czasach powstania warszawskiego pt. „Epidemia miłości". Razem z widzami przeniesiemy się do roku 1944 i trudnych czasów walki o niepodległość. Przeniesiemy się do Warszawy, o której wyzwolenie walczyły dziesiątki tysięcy młodych Polaków. W ciągu kilkudziesięciu dni Powstania Warszawskiego wiele pokoleń polskiej młodzieży musiało stoczyć wewnętrzną bitwę, aby pogodzić walkę o niepodległość z ich życiowymi planami, marzeniami o szczęśliwym życiu z ukochaną osobą, o wspólnym domu i rodzinie.
Ich historię opowie film „Epidemia Miłości" w reżyserii Macieja Piwowarczuka. 15 kwietnia, aula PWSZ w Tarnowie, godz. 16.00, po filmie odbędzie się spotkanie z reżyserem. Wstęp bezpłatny.

W trakcie wszystkich spotkań, które odbywają się pod patronatami Prezydenta Miasta Tarnowa oraz Wicemarszałka Województwa Małopolskiego, wolontariusze fundacji „Kromka Chleba” będą sprzedawać cegiełki na rzecz budowy hospicjum „Via Spei”.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl