To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Speed Race Tarnów Team na Rajdzie Zagłębiowskim 2012    -   12/4/2012
Turystyczny Puchar Polski
W sobotę 14 kwietnia w Będzinie odbędzie się kolejna impreza Turystyczno-Nawigacyjna organizowana przez Automobilklub Mysłowicki pod nazwą Ogólnopolska Impreza Samochodowo-Turystyczna  15 Rajd Zagłębiowski. W ramach Rajdu rozegrana zostanie IV runda Turystycznego Pucharu Polski PZM, II Eliminacja Pucharu Śląska oraz I Eliminacja Turystycznych Motorowych Mistrzostw Okręgu Śląskiego. W zawodach walczyć będzie Speed Race Tarnów Team.

Ogloszenie

O drużynowy jak najlepszy wynik, oraz indywidualne lokaty powalczą tarnowskie załogi w składzie:
Rafał Kiwior   Grzegorz Gondek   Subaru Impreza   po dwóch startach 183 pkt pucharowe
Łukasz Kocoł - Agnieszka Wawrzkiewicz - Alfa Romeo 147   168 pkt pucharowe
Mateusz Kocerba - Jarosław Wawrzkiewicz   Opel Astra   172 pkt pucharowe

Impreza przeprowadzona będzie zgodnie z regulaminem Turystycznego Pucharu Polski PZM. Rajd jest imprezą otwartą dla wszystkich sympatyków motoryzacji, których cieszy jazda samochodem i posiadają w sobie  żyłkę  sportowej rywalizacji. Rajd będzie przebiegał drogami Zagłębia Dąbrowskiego. Trasa składać się będzie z dwóch odcinków o łącznej długości ok. 65 km (oraz dwóch prób sprawności kierowania pojazdem) i opisana będzie w zasadniczej części itinererem strzałkowym. Rajd jest rozgrywany w warunkach normalnego ruchu drogowego, uczestników obowiązuje bezwzględne przestrzeganie przepisów Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym. W trakcie imprezy uczestnicy odpowiedzą na pytania testowe turystyczno-krajoznawcze (ze znajomości zwiedzanych obiektów) oraz pytania z przepisów Ruchu Drogowego i pierwszej pomocy.

Dla naszych tarnowskich załóg SRT Racing Team to trzeci już start w tym sezonie w Turystycznym Pucharze Polski, a zarazem ostatni sprawdzian przed I i II rundą Mistrzostw Polski, które już 20 kwietnia br. zaczynają się w Poznaniu. W startach Team wspierają:  DEKO-DRÓG  Tarnów, F.B. ELBUD Tarnów, HYDRAULIKA Jan Fido, GAZTAR Sp. J., Z.R.B.  GOTEL  Rzuchowa, MK OKNO Sp. z o.o.,  Pawłowski Sport Tarnów, Biuro Podróży TURYSTA Tarnów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl