To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kolejna runda Tarnów Speed Race Kart Cup 2012    -   12/4/2012
Dla fanów motosportu
„Zapraszamy wszystkich chętnych amatorów, sympatyków i pasjonatów motorsportu na Tor SPEED RACE w Tarnowie, gdzie odbędą się kolejne zawody kartingowe z cyklu Karting Grand Prix - II runda to Tarnów Speed Race Kart Cup 2012 o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa w ramach społecznej akcji  Przez zabawę do bezpieczeństwa” - piszą organizatorzy imprezy. Już 23 kwietnia wszystkich adeptów sportu kartingowego czeka ciekawa rywalizacja i wielkie emocje w nowej formule zawodów. Do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe dla każdego uczestnika biorącego udział w turnieju. Dla najlepszych zawodników plus jeden szczęśliwiec biorący udział w każdej rundzie zawodów przewidziano testy z teamem kartingowym profesjonalnym gokartem. Kwalifikacje trwają od 12 do 22 kwietnia...

Ogloszenie

W zawodach może wziąć udział każdy: dzieci już od 5 roku życia, panie i panowie w każdym wieku, młodzież szkolna i studenci.
Zapisy i jazdy treningowe już trwają: codziennie w godz. otwarcia toru kartingowego "SPEED RACE TARNÓW". Kwalifikacje od 12 do 22 kwietnia 2012r. Serdecznie zapraszamy.
Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń oraz czas kwalifikacji.

Tarnów Speed Race Kart Cup 2012
MIEJSCE: TARNÓW   TOR KARTINGOWY  SPEED RACE
ul. Kochanowskiego 30 - Teren Zakładów Mechanicznych
KIEDY: poniedziałek, 23 kwietnia 2012 roku
START: godz. 18.30
- klasa młodzik - (zawodnicy poniżej 60kg, od 5 do 12 lat)
- klasa junior - (zawodnicy min 60kg - max 30kg doważenia)
- klasa open - (zawodnicy min 90 kg - max 30 kg doważenia)

Kwalifikacje: Sesja kwalifikacyjna ma na celu ustalenie pozycji startowej w zawodach na podstawie uzyskanych przez zawodnika czasów z min. trzech pomiarowych przejazdów. W zawodach głównych danej rundy rozstawieni będą zawodnicy, którzy brali udział w kwalifikacjach.
Do klasyfikacji końcowej rundy wlicza się sumę trzech najlepszych czasów, każdy zawodnik w danej klasie zawodów będzie doważony do wagi min. Za każdym razem zawodnik przed wykonaniem próby czasowej będzie dokonywał losowania gokarta spośród sprzętu udostępnionego przez Organizatora.

Terminarz zawodów:
- I runda: 26.03.2012r. godz. 19.00 - za nami
- II runda: 23.04.2012r. godz. 18.30
- III runda: 11.06.2012r. godz. 18.30
- IV runda Finał: 17.09.2012r. godz. 19.00

”Przyjdź i sprawdź swoje umiejętności. Być może ten dzień stanie się początkiem Twojej przygody ze sportem kartingowym. Połączenie zabawy z rywalizacją sportową sprawią, że emocji na pewno nie zabraknie” - zachęcają organizatorzy.

Informacje o zawodach znajdują się na stronie: www.gokarty-tarnow.pl - portal środowiska kartmobilowego, miejsce dla ludzi z pasją.
O szczegóły można pytać na torze Speed Race lub pod numerem telefonu: 793 083 022

Patronat: Prezydent Miasta Tarnowa, Starosta Tarnowski, Polski Związek Motorowy, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego, Komenda Miejska Policji
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(28-06-2012) Complexo :
KLART du ska ff6lja med ne4sta ge5ng, det vore ju HUR kul som helst !!haha jadu, det blev lite godbitar fre5n Lindhas butik. Den sicdkate gre5a trf6jan fre5n soya e4r inte att leka med, sen blev det se5klart brallor och en kle4nning fre5n cream me Se5 bio var inte att rekomendera ? Jag e4r re4dd ff6r att det drf6jer me5nga e5r innan det e4r ve4rt att kf6pa biobiljetter och ta med Viggo KRAM

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl