To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: RDN
  
   Rezolucja Rady Powiatu Tarnowskie w sprawie Telewizji Trwam    -   16/4/2012
Przeciw dyskryminacji mediów
Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Tarnowskiego (11 kwietnia), radni podjęli Rezolucję w sprawie wyrażenia sprzeciwu wobec dyskryminacji Telewizji Trwam przy przydzielaniu koncesji na cyfrowe nadawanie naziemne. Jak powiedział Radiu RDN Małopolska Wojciech Skruch, przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego, to także sprzeciw przeciwko dyskryminacji innych mediów.

Ogloszenie
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(17-04-2012) FREE MAN :
Czyli radni sa za tym aby istnialy media takie jak TV Trwam ktore bezkarnie beda dzialac okradajac innych z podatkow i przywilejow jakie posiadaja.Nie przeszkadza im sianie nienawisci i sklocanie obywateli tego kraju przeciwko sobie-czy na tym polega misja katolickiej radiostacji i TV?czy ktos nie zapomnial o podstawie pozycji radnych jako przedstawicieli obywateli rejonu byc Obiektywnym i bez popierania jednoznacznie czegos co wiekszosc obywateli tego kraju uwaza za niewlasciwe i obrazliwe.Radni sa pewnie dumni z tego ze tworza szambo ktore ktoregos dnia sie wyleje i zostana z rekami w no.....ku

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-04-2012) balbina :
Opamietaj sie bo ta nienawisc cie zabije dlaczego tak klamiesz nie obrazaj innych to nieladnie mamy podobno demokracje .Odbierasz ludzia prawo wyboru to ty sklocasz ludzi swoja nienawiscia do myslacych innaczej niz TY.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-04-2012) FREE MAN :
Balbina,od poczatku istnienia RM slucham i nie slysze zbyt wiele dobrego,pozytywnego i jak to sie mowi "milosc i zgoda w Narodzie".Nienawisc-ciekawe tylko kto to zaczal,kto zaczal pierwszy obrazac.Dlaczego nikt z pozostalych stacji ktore nie otrzymaly dostepu do cyfrowego nadawania nie krzycza i nie obrazaja tak jak o.Rydz i jego zwolennicy. Bede obrazal bo jestem obrazany.mam prawo wyboru tak samo jak maja radiomaryjowcy lacznie z ojczulkiem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-04-2012) ObyśZdążyłOprzytomnieć :
Hahaha - "free man"- pewnie to Twój PO-pis, że znasz tylko te dwa słowa angielskie i wydaje Ci się, że to Cię upoważnia już żeby toczyć "bój" z wszystkimi Tarnowianami. Najwyraźniej jesteś "młokosem" ze zniewolonym umysłem, co właśnie daje się to rozpoznać po tym co demonstrujesz. Tak to już bywa u wszystkich zniewolonych mocami ciemności, których to jest właśnie "największym sukcesem", że ich "opętanie" poczytywane jest jako ta Twoja diabelska wolność.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-04-2012) FREE MAN :
Synku po piwo skocz do budki-mnie sie nic nie wydaje i nie tocze boju z Tarnowianami-co obawiasz sie tego ?Odnosze wrazenie jakbys odbyl praktyke walk z mocami albo w Toruniu albo w piaskownicy blokowej.Chcesz bronic hipokryte to sobie bron ale nie wyrazaj sie w imieniu Tarnowian bo jest wielu co nie chca miec nic wspolnego z Rydzem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-04-2012) kalop :
Rozwiązać Radę Powiatu za zajmowanie się sprawami prywatnej stacji telewizyjnej.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl