To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Policjant, który mi pomógł    -   16/4/2012
Ogólnopolski konkurs
Jak już informowaliśmy w Tygodniowej Kronice Policyjnej, od 2008 roku Komenda Główna Policji uczestniczy w organizacji plebiscytu „Policjant, który mi pomógł”, którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”. Istotą przedsięwzięcia jest wyróżnienie funkcjonariuszy, którzy w ocenie społecznej charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem w zakresie indywidualnej pomocy osobom pokrzywdzonym przemocą w rodzinie oraz zaangażowaniem w budowanie lokalnego systemu pomocowego. Wzorem lat ubiegłych honorowy patronat nad konkursem, objął Komendant Główny Policji. Szczegóły – poniżej.

Ogloszenie

W czterech dotychczasowych edycjach wyróżniono łącznie 20 funkcjonariuszy reprezentujących jednostki organizacyjne Policji na terenie całego kraju. Funkcjonariusze reprezentowali zarówno służbę prewencyjną, jak i kryminalną Policji. W roku 2008 uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się podczas konferencji „Razem bezpieczniej”, w 2009 r. połączona została z seminarium organizowanym przez Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, natomiast w latach 2010 i 2011 obyła się podczas centralnych obchodów Święta Policji w Warszawie – informuje KMP Tarnów.

Zgłoszenia w ramach obecnej edycji od osób indywidualnych, przedstawicieli organizacji i instytucji (nie oczekujemy zgłoszeń od jednostek Policji) przyjmowane będą do 31 maja 2012 roku - czytamy w komunikacie.
Zgłoszenia można nadsyłać za pomocą elektronicznego formularza znajdującego się pod adresem www.policjant.niebieskalinia.pl/formularz.php, a także tradycyjną pocztą wysłaną na adres „Niebieska Linia”, ul. Korotyńskiego 13, 02-121 Warszawa, podając: dane kontaktowe zgłaszającego, dane policjanta, którego chcielibyście Państwo wyróżnić oraz uzasadnienie tego wyboru.

Laureatów konkursu wybiera Kapitała, w skład której wchodzą pracownicy Pogotowia „Niebieska Linia”, laureaci poprzednich edycji oraz przedstawiciel Biura Prewencji KGP. Gala wręczenia nagród planowana jest na lipiec 2012r podczas centralnych obchodów Święta Policji w Warszawie.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć pod adresem http://www.policjant.niebieskalinia.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl