To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Inauguracja Mistrzostw Polski w rajdach nawigacyjno - turystycznych    -   18/4/2012
Mototarnowianie na start!
Już w najbliższy weekend 20-22 kwietnia odbędzie się inauguracja Mistrzostw Polski w rajdach nawigacyjno-turystycznych. W tych dniach Wielkopolska będzie gościć całą czołówkę krajową w tej dyscyplinie sportu popularnego Polskiego Związku Motorowego.  XXII Rajd Merkury  jest organizowany przez Automobilklub Wielkopolski, gdzie w ramach tej imprezy na zlecenie Głównej Komisji Sportu Popularnego i Turystyki PZM odbędą się: I i II runda Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Polski (NSMP), I i II runda Turystycznych Motorowych Mistrzostw Polski (TMMP), I i II runda Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych (MPON). W gronie walczących o tytuły Mistrza Polski będą również tarnowianie. W barwach SPEED RACE TARNÓW RACING TEAM wystartują 4 załogi: Andrzej Ziembowski   Adam Bąk   Opel Vectra - NSMP i MPON, Rafał Kiwior   Grzegorz Gondek   Subaru Impreza   TMMP, Łukasz Kocoł   Agnieszka Wawrzkiewicz   Alfa Romeo 147   TMMP i MPON, Jarosław Wawrzkiewicz   Monika Jaworska   VW Golf Plus   TMMP i MPON.

Ogloszenie
>

XXII Rajd Merkury składa się z rundy nocnej i dziennej, dodatkową atrakcją dla uczestników będzie możliwość jazdy swoimi prywatnymi samochodami na Torze Poznań, by poczuć smak sportowej adrenaliny w bezpiecznych warunkach. Poza rywalizacją sportową Organizatorzy zadbają zapewne o ciekawe atrakcje turystyczne i nie zapomniane wspomnienia. Pomimo odległości jaka dzieli Tarnów od Poznania z przyjemnością uczestniczymy w imprezach na ziemi wielkopolskiej.

„W sezonie 2011 nasze tarnowskie załogi uplasowały się w pierwszej 10-tce Turystycznych Motorowych Mistrzostw Polski, w klasyfikacji drużynowej SRT Racing Team zajął drugie miejsce na podium. W klasyfikacji załóg niepełnosprawnych tarnowianie zdobyli tytuł Mistrza Polski i II-vce Mistrza Polski. Zapowiada się ciekawy rajdowy weekend dla kibiców, bo równolegle z nami startuje  Rajd Świdnicki , a także  King Of Europe  na Torze Poznań  - oj, będzie się działo.” - czytamy w otrzymanej informacji.
Więcej na www.motoleliwita.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl