To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Ogólnopolska manifestacja w obronie Telewizji Trwam, w obronie wolności słowa i katolickich mediów (film)    -   18/4/2012
Marsz w obronie TV TRWAM
21 kwietnia w Warszawie odbędzie się ogólnopolski Marsz w obronie TV Trwam. Wezmą w nim udział również tarnowianie – koszt wyjazdu do 65 zł od osoby. Marsz wyruszy z placu Trzech Krzyży w Warszawie o godz. 13:00. Zachęcamy do udziału w tym geście solidarności z medium wyraźnie represjonowanym przez rządzących z przyczyn polityczno-ideologicznych. Dziś Telewizja Trwam - jutro inne media. Nie pozwólmy, by przestrzeń wolności słowa w Polsce skurczyła się jeszcze bardziej, niż ma to miejsce obecnie, jeszcze mocniej ograniczając przekaz medialny do „jedynie słusznej” narracji ze strony ogólnopolskich mediów publicznych i prorządowych.

Ogloszenie

Zobacz film informujący o tym wydarzeniu:

Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 27)Dodaj komentarz
(18-04-2012) Podgrzybek :
jeszcze te śmieszny portalik powinni zblokować

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-04-2012) do Podgrzybka :
a to dlaczego Podgrzybku?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-04-2012) Patriotka :
NIE RZUCIM ZIEMI SKĄD NASZ RÓD NIE DAMY POGRZEŚĆ MOWY!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-04-2012) do do Podgrzybka :
To proste, tak uważają Podgrzybki, a Podgrzybki to jednak nie to samo, co Prawdziwki. MAFIOSO.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-04-2012) TARNOWIANIN :
"....represjonowanym przez rządzących z przyczyn polityczno-ideologicznych. .... " nie no wiekszych bredni nie slyszałem. Ludzie nie dajcie sie zmanipulowac!!! To medium ma wieksze przywileje nioz inni. Nie musdi placic za koncesje, nadaje reklamy a nie powinno. Moze bezkarnie jątrzyc i sklócac oraz macic w glowach

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-04-2012) ucieszony :
A nie zapomnijcie chłopaki wziąć porterów Putina! To przecież najlepszy sponsor i kurator Rydzyka. Nie na darmo Rydzyk nadaje zza Uralu. Nie na darmo dostał nadajniki wtedy, gdy wszystkich Polskich księży wyrzucono z Rosji. Putin wiedział i wie co robi. Nikt tak przez dziesięciolecia nie służy interesom Rosji w Polsce jak Rydzyk. Macie za co podziękować Putinowi. Nie zapomnijcie tego zrobić!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-04-2012) Do obu poprzedników :
Większych, o lata świetlne, bredni nie słyszałem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-04-2012) hmm :
tak obok tematu - rzecz w tym, że żadne umizgi do mediów i nie tylko mediów nie mają najmniejszego sensu. Trzeba budować alternatywę, taką jak Telewizja Trwam i właśnie to się dzieje. Tego systemu nie da się już zreformować. Jego można tylko obalić i dopilnować, żeby zło zostało nazwane złem, a winni napiętnowani i ukarani. I oni tego się boją, bo nie wszystkim uda się uciec na ciepłe posadki do Unii. Trzeba zrobić to, czego nie zrobiono w 1989.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-04-2012) MAFIOSO :
@hmm, co trzeba zrobić, to trzeba, ale z tym ‘obalaniem’, to byłbym ostrożny. Prezydent RP jest myśliwym i dobrze wie, co to huk wystrzału. W razie czego nawet powieka mu nie zadrży, aby wytoczyć działa przeciw Narodowi. Najwyraźniej, z ramach mediokracji, także po to go wybrano na Zwierzchnika Sił Zbrojnych.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-04-2012) obywatel Tarnowa :
Mafioso,ty tak na zarty czy tak ci prezio kaze.Prezydent przeciwko Narodowi-masz szanse byc wyzej niz pisuary wiec szabelke w lape i do boju.Ludzie katolicki kraj a tyle piekla i nienawisci jeden do drugiego.Dzisiaj byla kolejna szopka tym razem pod Wawelem ktory juz jest uwazany przez Jarka i jego rycerzy jako wlasna wlasnosc.Robcie tak dalej a ktoregos dnia ktos albo cos wam szambo na glowe wyleje i zapewne bedzie to ...ojdyr Rydz

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-04-2012) KArol :
Do "Do obu poprzedników": ucieszony napisał coś, co zauważa wielu. Nikt jednak nie może wiedzieć, czy to gra Putina na zdyskredytowanie O. Tadeusza, czy może gra na rozbijanie jedności Polaków przez Radio Maryja. Nie ma tylko wątpliwości co do tego, że Putin jest graczem wybitnie uzdolnionym i jak do tej pory po stronie polskiej brak równie zdolnego polityka, biegłego w grach politycznych. Mamy za to wielu pionków i wiele figur, którymi nie możemy Rosji w żaden sposób zagrozić, bo stoją na szachownicy i są zablokowani. Inne pionki i figury świetnie wykonują ruchy pozorowane, w odpowiedzi na posunięcia Putina. A może to nawet jest tak, że polskimi figurami z Putinem gra Angela. Zamiast pisać o bredniach, lepiej się przyjrzeć uważnie tej grze...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-04-2012) KArol :
Wyrażam zawiedzenie, że tak ważne spotkanie Klubu Odkrywców Historii odbędzie się 21 kwietnia. Szkoda.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-04-2012) do obywatel Tarnowa :
Szambo to nam na głowę już wylewają/wylewali: gdy nie zabezpieczają leków ratujących życie, gdy do pociągów trzeba było wsiadać oknami, gdy ‘skutecznie’ komputeryzowali ZUS i ‘skutecznie’ zacyfryzowali dowody osobiste dając się nachapać swoim, także z tytułu odszkodowań, gdy z w miarę zrównoważonego systemu emerytalnego wyprowadzili do OFE miliardy do obracania nimi przez internacjonalnych hazardzistów, nie zapewniając środków dla tak powstałej ‘dziury’ w ZUS, gdy doi budżet kilkadziesiąt tysięcy nowozatrudnionych urzędników za rządów PO, wielu pseudo naukowców na uczelniach, gremia doradców politycznych itd., gdy transferowane są miliardy (dziesiątki rocznie) za granicę w różnoraki sposób, zamiast finansować rozwój kraju, gdy dbają o to, aby młodzież w znacznej części studiowała/uczyła się wszystkiego, tylko nie tego, co potrzeba gospodarce, która (produkcja) praktycznie występuję w szczątkowej postaci, gdy rządzący z pogardą traktują potrzeby polskich rodzin, gdy tłamszą niezależne media, gaszą coraz większymi podatkami firmy, wyśmiewają patriotyzm, propagują medialną cywilizację chaosu moralnego, kulturowego, ………….. idę już spać, bo północ blisko. MAFIOSO.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-04-2012) obywatel Tarnowa :
Mafioso-poplakalem sie po przeczytaniu twoich wywodow.Tylko powiedz gdzie ja cos pisze o peowcach ktore sa takie same buraki jak pisowcy.Oczywiscie z dwojga zlego ja wole peowcow niz pisuarowcow lub kogokolwiek ktory bedzie walczyl z hipokryta Rydzem bo nikim lepszym nie jest..Bajzel taki panuje w kraju i co najgorsze prawo swieckie musi byc posluszne prawu kato-narodowcow.-to po jasna ...mamy Konstytucje.Gdybym cos tam dodatkowo nie wiedzial na temat tego kombinatora z Torunia to bym siedzial cicho a tak ....mohery pochody beda organizowac-moze lepiej juz go swietym oglosic i pomniki stawiac w imie wolnosci slowa i wypowiedzi.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-04-2012) KArol :
A Panowie MAFIOSO i Obywatel Tarnowa mogą mi odpowiedzieć na pytanie, kto nam ustalił taki obowiązujący schemat wyborów, że mamy wybierać ciągle jakieś mniejsze zło, za miast dobra, a do tego ciągle się spierać, czy tym mniejszym złem są peowcy , czy może jednak pisowcy?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-04-2012) do obywatela Tarnowa :
konkretny w gadce jeste...mohery ,pisuarowcy ,rydze,kombinator z torunia..tak musi gadac ktos komu zyje sie lepiej.....nawet jesli od czasu do czasu musi sie przetkac gumowym sobowtorem geniusza z biłgoraja.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-04-2012) fifi :
chętnie poprę "Trwam" jeśli Rydzyk przesiądzie się z maybacha do starego malucha w imię głoszenia przez kościół że ubóstwo jest cnotą i że prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne itd bla bla

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-04-2012) do fifi :
tyle że z tym maybachem to była fałszywka, jedna z wielu jakimi jesteś karmiony

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-04-2012) fifi :
A jeździ maluchem?? I żyje w ubóstwie ? I nie miesza się do polityki ??

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-04-2012) any :
fifi, a to , że p. premier co tydzień w czwartek lub piątek lata do Gdańska i tam samolot czeka do poniedzialku to ci nie przeszkadza i jak myślisz płaci za to ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-04-2012) ucieszony :
Karol widzę, ze jesteś jedyny, który rozumie, ze Rydzyk jest wykorzystywany przez Rosję jako "pożyteczny idiota", albo świadomie gra na jej korzyść. Łatwo zauważyć, ze głównymi wrogami w radiu Maryja są: polski rząd i premier, prezydent, Żydzi, Niemcy, natomiast nigdy Rosja. Skłócenie Polaków i tym samym osłabienie Polski jest strategicznym celem Rosji, który Rydzyk , Macierewicz i Kaczynski doskonale realizują. Dlatego np. Polska w najbliższym czasie nie odzyska wraku samolotu. Dlaczego nie odzyska? Dlatego ,że chce. Rosja nie odda i już. W momencie gdy wrak przestanie być karta przetargową w Polsce natychmiast powróci, bo stanie się niepotrzebny.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-04-2012) MAFIOSO :
@KAarol, lakoniczna odpowiedź na Twoje pytanie z mojej strony brzmi: to głównie ci, co rządzili i rządzą naprawdę. I proszę, w tak szczególnym dla nich dniu, jak dzisiaj, nie prowokuj dalszymi pytaniami do tzw. ”ksenofobii”. Raczej spróbuj zrozumieć dylemat „obywatel Tarnowa”, który ponoć z dwojga złego jest za rządzącymi 5-ty rok peowcami, ale równocześnie pisze o bajzlu (z burakami w obie strony się nie zgadzam) oraz wymyśla pisuarowcom i komu tam jeszcze. Aż kipi (udawana?) bezradność wobec totalnego chaosu w przestrzeni polityczno-społecznej, widoczna w próbie odnalezienia się w niej. Tylko pytanie, czy na pewno chaosu przypadkowego i nie sterowanego? Myślę, że podstawowa przyczyna widocznej w koło de facto ‘walki o swoje’ tkwi i wynika z ludzkiej mentalności, szczególnie ze zbiorowej mentalności konkretnych grup ludzi wraz z ich narodowo-historycznymi doświadczeniami, która nakazuje dbać o własny naród i terytorium. Bo przecież każdy naród, ma prawo do istnienia, w ramach własnego terytorium i własnej kultury: Niemcy, Polacy, Rosjanie, Żydzi… .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-04-2012) do ucieszonych ,,przedwcześnie" :
Spoko Panowie, jeszcze troszeczkę czasu i cierpliwości. Kilku Prezydentów miast już ma wyroki, a mam przekonanie że będzie ich więcej. Oby nie z Tarnowa.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-04-2012) zółc :
jesli rydzyk kaczynski i macierewicz to pozyteczni idioci w rekach rosji ,to w czyich rekach jest tusk i jego załoga ,i czy jest jakas zaloga ktora gra przeciw rosji i jest swiadoma tego?ucieszony mysle ze jest klasycznym paputczikiem......jemu po drodze tylko z ktorymi idiotami ?i czy pozytecznymi dla kogokolwiek.....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-04-2012) zółc :
co polaka moze łaczyc z volksdeutchem?i jaki plan moze nas dzielic jesli sa grupy ktore nie poczuwaja sie do polskosci......kutz bedzie kutzem a michnik michnikiem......łacznosci nigdzy nie bedzie ..........a kto rozgrywa karte jakiejs niepodzielnosci społeczenstwa ten pewno bolszewia zarazony.....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-04-2012) MAFIOSO :
No, no, no! Wałęsa apeluje dziś m.in. do Prezydenta o przygotowanie stosownych sił porządkowych i gotowość do konkretnej i zgodnej z prawem odpowiedzi na działania opozycji… . Nie wiem tylko, czy były Prezydent odwiedził ten Portal i opatrznie zrozumiał mój (tuż po „hmm”) wpis :) na tym blogu (tak, jak to uczynił „obywatel Tarnowa”), czy to tylko ja miałem dobrego niucha sugerując wówczas, jak by nie liczyć dwa dni wcześniej, jakie to nam lody może ukręcić Salon. Salonowcy już dzisiaj wiedzą, że siły porządkowe jutro będą niezbędne do użycia, co „oczywiście” nie jest podsycaniem atmosfery. Co się zaś tyczy tematu tego blogu wprost, to pragnę zauważyć, że argument, iż telewizja TRWAM już nadaje cyfrowo i nie potrzeby dania jej miejsca na MUX1 jest chyba obliczony na to, że satelita ASTRA w końcu kiedyś „przypadkowo zahaczy o brzozę” (jakiś „niby” śmieć kosmiczny), i tym samym kolejny problem Salonu „sam” się rozwiąże.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-04-2012) FREE MAN :
Wiecie co zygac sie chce od tego ujadania i szkalowania jednych na drugich.Zamiast sie zabrac do jakis konkretnych rozmow to wszyscy na tym forum tylko potrafia paszcze otworzyc i ....wychodzi belkot.Nie uzurpuje sobie absolutnej wiedzy na wszystkie tematy i problemy bo bylbym durniem ale jedno chcialbym wiedziec ilu z Was oddaloby zycie czy zdrowie ze jakiegokolwiek kartofla czy to z pisu czy z peo czy jakiejkolwiek innej partyjki.Wszyscy gardluja wszyscy na tych forach i blogach ujadaja jeden na drugiego zamiast takimi komentarzami zalewac tych co decyduja o nas-partyjki co rzadza czy sa w opozycji.Ich zalewajmy swoimi zalami i oskarzeniami bo to oni po kazdych wyborach przestawiaja sie z lagodnych barankow w wilki polujace na baranyJest takie powiedzenie ze kazdy polak rodzi sie politykiem,jak tylko pozna kilka slow to juz gada jak ma byc i co ma byc i..... basta.Mafioso-moj nick to ja uzywalem jeszcze za czasow prl-u....i tak mi zostalo ..bo nim jestem

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl