To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Gdzie jest babcia, kiedy jej nie ma?    -   24/4/2012
Teatralny konkurs
Tarnowski Teatr im. L. Solskiego z okazji zbliżającej się premiery sztuki „Babcia mówi pa pa” w reżyserii Agaty Biziuk ogłasza konkurs plastyczny. Hasło, na którym mają skupić się młodzi twórcy, brzmi: „Gdzie jest babcia, kiedy jej nie ma?".

Ogloszenie
>

”Czy kiedykolwiek tęskniłeś za babcią? Zastanawiałeś się, gdzie się podziała? Pytałeś o to rodziców, może szukałeś jej w zakamarkach domu? Jeśli tak, Twoja historia ma wiele wspólnego z bohaterem naszego spektaklu- Krzysiem. Podziel się swoim doświadczeniem albo zastanów się, jak może czuć się chłopiec, który nie może już znaleźć swojej babci. Technika wykonywania prac jest dowolna. W konkursie mogą brać uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. Prace powinny być czytelnie podpisane i zawierać dane kontaktowe autora. Termin nadsyłania prac mija 21 maja. Natomiast wręczenie nagród odbędzie się podczas premiery spektaklu „Babcia mówi pa pa” 26 maja 2012 roku. Nagrodami w konkursie są gadżety teatralne i bilety rodzinne do teatru.” - piszą organizatorzy.

Zgłoszenia należy przesłać na adres Tarnowski Teatr im. L.Solskiego ul. Mickiewicza 4, 33-100 Tarnów lub dostarczyć bezpośrednio do sekretariatu. Informacje o konkursie pod nr tel. 14 688 32 88 lubsekretariat@teatr.tarnow.pl.

Autorka grafiki, projekt kostiumu - Katarzyna Proniewska-Mazurek
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl