To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Nowa kampania promocyjna Multimedia Polska    -   25/4/2012
Multimedialny Janusz Kołodziej
Zawodnik tarnowskich jaskółek, Janusz Kołodziej poleca pakiety usług z tabletami i smartfonami od Multimedia Polska. 18 kwietnia ruszyła w Tarnowie kampania promocyjna Multimedia Polska z wizerunkiem Drużynowego Mistrza Świata, Janusza Kołodzieja. Tarnowskiego zawodnika zobaczymy przez najbliższe dwa miesiące na wielkoformatowych siatkach przy ul. Lwowskiej, ul. Szktonik i ul. Kołłątaja. Wizualizacje nawiązują do ogólnopolskiej akcji promocyjnej Multimedia Polska, prowadzonej pod hasłem „Jestem multimedialny, a Ty?”.

Ogloszenie
>

Janusz zachęca do kupienia promocyjnych pakietów usług Multimedia Polska, do których operator dołącza multimedialne gadżety: smartfony i tablety. W promocyjnej ofercie Multimediów smartfony Samsung GIO dostępne są w pakiecie telewizją cyfrową, internetem 6 Mb/s i wifi za 99 zł. Tablety Samsung Galaxy znajdziemy w większym pakiecie - z telewizją cyfrową, internetem 20 Mb/s, internetm mobilnym, wifi i telefonem stacjonarnym za 159 zł.

Kampania jest wynikiem współpracy zawodnika i operatora. Przypomnijmy, że Multimedia Polska jest sponsorem Janusza Kołodzieja w sezonie 2012.

Więcej informacji na temat promocyjnej oferty, polecanej przez Janusza Kołodzieja, można uzyskać w Biurze Obsługi Klienta Multimedia Polska przy ul. Bitwy o Wał Pomorski 6 oraz pod numerem infolinii 801 701 801.
(reklamowa informacja prasowa)

Na zdjęciu: bilboard przy ul. Lwowskiej w Tarnowie
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl