To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza...    -   25/4/2012
Maj w KIK
Artykuł „95. rocznica Objawień Fatimskich” otwiera najnowszy Biuletyn KIK. Tradycyjnie znajdujemy w nim program spotkań tarnowskiego Klubu Inteligencji Katolickiej na najbliższy miesiąc. Uwagę zwraca m.in. wykład zaplanowany na 8 maja, a dotyczący stwierdzenia nieważności małżeństwa i pozycji kanonicznej osób po rozwodzie w Kościele katolickim. Ponadto w informacji prasowej znajdujemy apel, aby 1 maja dołączyć się do modlących się tego dnia za Polskę i pokój na świecie Filipińczyków.

Ogloszenie
>

Jak dowiadujemy się z otrzymanej informacji, odsyłającej do strony www.fidesetratio.pl, milion różańców w intencji pokoju na świecie odmawiają codziennie Filipińczycy. W ciągu 201 dni modlitwą objęte zostaną wszystkie kraje. Różańcowa krucjata za świat rozpoczęła się 10 października 2011 r., a zakończy 30 maja.
Za POLSKĘ będą się modlić 1 maja 2012r - dołączmy się do tej modlitwy. 1 maja 2012r o godz. 12:00 (lub innej porze w miarę możliwości) wszyscy Polacy którzy pragną dobra Polski zbierajmy się w kościołach, kaplicach czy kapliczkach przydrożnych lub innych miejscach publicznych i odmówmy razem Anioł Pański oraz różaniec (Tajemnice Bolesne) za naszą Ojczyznę i o pokój na świecie

A oto program tarnowskiego KIK na miesiąc maj. Wszystkie spotkania – o ile nie jest to zaznaczone inaczej – odbywają się w siedzibie Klubu, ul. Rynek 24 i rozpoczynają się o godz. 18:00.
8 maja, wtorek
„Jak żyć w nieprawidłowym związku w Kościele katolickim?” - uwagi na temat stwierdzenia nieważności małżeństwa i pozycji kanonicznej osób po rozwodzie – msza święta i wykład ks. dr Roberta Kantora.
10 maja, czwartek
Dbajmy o zdrowie: choroby alergiczne skóry. Prowadzenie: lek. med. Marta Owczyńska, dyrektor Centrum Medycznego KOLMED i mgr Anna Błaszczyk Tyszka, asystent Zakładu Pielęgniarstwa PWSZ.
11 maja, piątek, Katedra, godz. 17:00
Klubowa cicha adoracja Najświętszego Sakramentu
14 maja, poniedziałek
Spotkania z Biblią: „Nie zakrywałem swej twarzy przed zniewagami i opluciem” (Iz50,6b) – ks. dr Mirosław Łanoszka
15 maja, wtorek
„Jan Paweł II, a nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego” - msza święta i wykład o. prof. Stanisława Pyszki SJ (Kraków). Współpraca z Civitas Christiana
19 maja, sobota, godz. 7:00 – Pielgrzymka
Pielgrzymka Śladami Sługi Bożej Kunegundy Siwiec: Stryszawa - Sucha Beskidzka. Prowadzi ks. dr Ryszard Banach
21 maja, poniedziałek
Kultura i Historia: 77-lecie śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego – wspomnienia historyczne. Prowadzenie: mgr Barbara Wiatr.
22 maja, wtorek
„Umywać nogi” - w 50. rocznicę ingresu abp. Jerzego Ablewicza do Tarnowskiej Katedry – ks. dr Ryszard Banach. Spotkanie rozpoczyna się mszą świętą.
25 maja, piątek
Spotkanie Modlitewne: Modlitwa mistyczna – ks bp dr Władysław Bobowski
29 maja, wtorek
„Przykłady wizerunków Hodegetrii w Diecezji Tarnowskiej” - msza święta i wykład ks mgr Piotra Paska.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl