To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Transmisje z Euro 2012 – dlaczego nie na tarnowskim Rynku?    -   25/4/2012
Poseł M. Wojtkiewicz w sprawie strefy kibica
”Władze Tarnowa organizując strefę kibica na EURO 2012 ominęły centrum miasta szerokim łukiem. Miejsce na oglądanie piłkarskich pojedynków wskazano przy ul. Wojska Polskiego i objęto całkowitym zakazem spożywania piwa, w miejsce którego weszła Coca-Cola, a ja proponuję jeszcze Bebiko. Kilka dni temu apelowałem do Prezydenta oraz Radnych Tarnowa o stworzenie planu aktywizacji dla Starego Miasta po to, by przywrócić zamierające życie w pięknym i zabytkowym centrum miasta. Dlatego zwracam się ponownie i pytam, dlaczego nie utworzyć strefy kibica na tarnowskim Rynku?” - pisze poseł PiS. Michał Wojtkiewicz.

Ogloszenie
>

”(...) Z czterech stron Ratusza można byłoby umieścić cztery telebimy. Takie rozwiązanie przyciągnęłoby ludzi i ożywiłoby Starówkę. Uważam, że ten pomysł byłby dobry tym bardziej, że przez długi remont ul. Krakowskiej zauważalny jest znacznie mniejszy ruch w restauracjach, barach i kawiarniach znajdujących się w centrum miasta.” - pisze poseł Michał Wojtkiewicz w swoim stanowisku.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(25-04-2012) oczko_ :
Na Wojska Polskiego raczej nikt nie przyjedzie - bo to blokowisko, a pierwsze skojarzenia z tamtym miejscem to miejscowi dresiarze, szkoła kombinat 8ka itd. Gratulacje wyboru.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-04-2012) zażenowany :
Panie pośle, to czemu Pan tego nie ogłosił wcześniej? O pomyśle imprezy na Wojska Polskiego mówi się od miesiąca, a Pan nagle "wpadł" na pomysł. W każdej szanującej się knajpie (zwłaszcza na Starówce) podczas Euro na pewno telewizory się pojawią, więc kto będzie chciał mecz oglądnąć w Rynku to go oglądnie. A na Wojska Polskiego jest duży pusty teren więc większą widownię można tam zapewnić. Niech Pan nie szuka dziury w całym, bo pachnie mi to bardzo tanią promocją własnej osoby. Szkoda, że w innych bardziej pilnych sprawach nie jest Pan tak aktywny. Zresztą patrząc na ostatnie "działania" posłów z Tarnowa, jak np. Pan Wojtkiewicz czy Pan Wardzała to można tylko z pożałowaniem pokręcić głową... Cieniutko Panowie, cieniutko.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-04-2012) antykibic :
znając entuzjazm kibiców kopanej to na starówce wykonaliby" ExtraRemot" w tempie ekspresowym

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-04-2012) 40 plus :
Temu Pan i wielu innym zbawcom od lat z prawej , środka i lewej strony .....dziękujemy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-04-2012) Koło :
Dobry pomysł ze strefą kibica na Wojska Polskiego ,niech Pan Prezydent Tarnowa ze swoją świtą obowiązkowo zasądą w tej strefie i uwolnią od głupoty miasto. Cała Polska się z nich śmieje.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-04-2012) do Koło :
przesadziłeś i to bardzo . nie cała Polska a pół...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl